Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes baratnom?

Figyelt kérdés
Tegnap fekudtunk le eloszor. Eloszor nem nagyon akart bemenni ezert gumi nelkul raktuk be. Kb 3-4-5mp-ig volt bent utana ki is vettem es felhuztam a gumit. Elotte nem könnyítettem magamon szoval elovaladek nem hiszem hogy lett volna. Utana is kb 40 perc mulva tudtam elmenni. Lehet baj belőle?! Nagyon aggodok..

2016. márc. 26. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esély megvan, még ha nem is sok.
2016. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem terhes. Én számtalanszor szexeltem gumi nélkül úgy hogy kihúzta a párom elélvezéskor és nem lettem terhes.
2016. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokak percekig csinaljak gumi nelkul, mégsem esik teherbe a lany. 5 mp alatt remelem nem fog:/ elovaladek tuti nem volt mert ereztem volna hogy valami nedves..
2016. márc. 26. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott volt az előváladék rohadtul nem számítanak a percek vagy másodpercek... Nincs sok esélye, de aki nem akar gyereket annak 1% is sok.

"Eloszor nem nagyon akart bemenni ezert gumi nelkul raktuk be."

Nem a gumi miatt nem nagyon akart bemenni - sőt, a gumik síkosítóval vannak ellátva. Hacsak nem belet használtatok, mint ezer évvel ezelőtt...

2016. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult..felhúztam a gumit nem ment be, utana le is "lankadt". Na gumi nelkul aztan valahogy bement de ki is vettem egybol. Nem vagyok hulye nem keztunk el anelkul szexelni.
2016. márc. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!