Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baratnom csak gumival akarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom csak gumival akarja, mi a teendo? :D

Figyelt kérdés
Korulbelul mar 1eve elunk nemi eletet, gyogyszert is szed ,de elegge fel es nemtudom sehogyse ravenni ,hogy gumi nelkul csinaljuk nemnagyon akar belemenni, valakinek valami otlete?
2018. okt. 24. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, hát nem akarja

Ha erőszakkal ravennéd, lehet annyir görcsölne miatta, hogy nem is élvezné a szexet

2018. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
De,ha szed fogamzásgátlót akkor,miért nem engedi csak gumiba???
2018. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél valami betegségtől csak nem meri mondani nehogy megsértsen.
2018. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell erőltetni, örülj, hogy beenged a mézescsuporba
2018. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondd neki, hogy ha mindenképpen gumit akar használni, hagyja abba a fogamzásgátlót. Így semmi értelme. Nem értem, miért ragaszkodik a gumihoz. A fogamzásgátló miatt nincs peteérése, simán lehetne normálisan szexelni.
2018. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat ense ertem , na mindegy:D
2018. okt. 24. 17:32
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Kb. 5 éve az akkori barátommal óvszerrel védekeztünk, tehát gyógyszert nem szedtem, de ő nem szerette a gumit, mert nem olyan jó érzés úgy, stb. Én viszont tartottam a gyógyszertől, illetve a mellékhatásoktól és ezért nem akartam fogamzásgátlót szedni.

Szóval már többször voltunk együtt és egyszer az előjáték végefelénél közölte, hogy ő most nem akar gumit húzni, mert neki az nem jó, inkább majd időben kiveszi. Én így nem akartam, de ez elég gyorsan történt lenyomott az ágyra, ugye már meztelenek voltunk és hiába ellenkeztem meg mondtam, hogy így nem akarom, amikor egy 18 éves 45 kg-s lányra egy kb. 80 kg-s srác ránehezedik a testsúlyával és leszorítja, mondjuk úgy, hogy nem sok esélye van. Akkor és még utána néhány nap nagyon paráztam, hogy terhes lettem. És még most 4-5 évvel ezután is van, hogy random elfog a félelem szex közben, hogy terhes leszek, pedig már tablettát szedek régóta és inkább bármelyik mellékhatás, mint, hogy terhes legyek. Soha többet nem fogok csak gumival védekezni, mert mi van ha a partner meggondolja magát, de jobban szeretem ha gumi is van a tabletta mellett, jobban el tudom úgy engedni magam.

Van akinek különösebb rossz élmény sem kell arra, hogy extrém módon féljen a teherbeeséstől és inkább két módon is védekezik, tehát nem mondom, hogy a barátnődnek is volt hasonló élménye.


23/N

2018. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

18:06


A konkrét válasz lemaradt, bocsi. Szóval lehet, hogy a tabletta+gumi kombó többe kerül, csak gondold át, hogy megéri-e spórolni azon az áron, hogy a barátnőd esetleg nem lesz olyan laza és felszabadult az együttlét alatt. A félelem viszont lelki eredetű, beszélgess vele, hogy mitől tart, betegségtől vagy terhességtől. Ez miért van, van-e konkrét oka, történt-e valami vagy csak úgy alapból ilyen aggódós. Lehet fel tudod oldani benne a feszültséget, lehet, hogy nem.


23/N

2018. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben.koszonom mar beszelgettem vele es a terhessegtol fel igazan.

En voltam neki az elso amugy , de nem eroszakoskodtam soha vele es nemis tennek ilyet csakhat jobblenne aznelkul..namindegy,koszonom:)

2018. okt. 24. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
De hogy fél a terhességtől?! Ha rendesen szedi, nem lesz terhes, mert nem tud mi megtermékenyülni.
2018. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!