Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogos a félelme? Nekem jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelme? Nekem jobb lenne óvszer nélkül.

Figyelt kérdés
Barátnőm most kezdi el szedni a fogamzásgátló tablettákat. Én örültem neki, végre nem kell majd óvszer. Erre közölte, hogy ugyan úgy kell, mert nem bízik a tabiban annyira. Van akkor értelme szednie?? Mit mondjak neki erre?
2010. jún. 24. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Mind a kettő biztonságos külön külön?

Hát jobb ha tudjátok, hogy nincs 100%-os biztonság ezért jogos a félelme.

A kérdező meg igenis önző.

Ha annyira zavar a gumi meg a tabletta, akkor végeztess magadon vaszektómiát.

2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, gyakorlatilag kb. semmi értelme. Tömi magát hormonokkal a semmiért. Az óvszer tökéletes védettséget nyújt, csakis és kizárólag akkor van baj, ha elszakad, akkor meg ott az esemény utáni. A tabletta is jó védettséget nyújt, de én negyedannyira sem bízom az ilyen hormonos dolgokban, mint az eszközös védekezésben, minden esetre nem te vagy az önző és a barátnőd sem hiszem, hogy önző, egyszerűen nem tudja, hogy mire való a fogamzásgátló és az óvszer. Amit ő akar, az a dupla holland módszer, de ilyen hozzáállással szerintem jobb lenne ha nem is lenne az embereknek szexuális életük, elvégre semmi sem 100%.
2010. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A félelme alaptalan. ha rendesen szedi a tablettát, akkor statisztikailag nagyon-nagyon kicsi az esélye a terhességre. persze ez nem biztos, ugyanúgy, ahogy abban sem lehetünk biztosak, hogy holnap felkel a nap. mondd meg neki, hogy az elköttetés sem 100%-os, mert nem az. ezen talán elgondolkodik bár észt nem adhatunk neki.
2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!