Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogos a félelme? Nekem jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelme? Nekem jobb lenne óvszer nélkül.

Figyelt kérdés
Barátnőm most kezdi el szedni a fogamzásgátló tablettákat. Én örültem neki, végre nem kell majd óvszer. Erre közölte, hogy ugyan úgy kell, mert nem bízik a tabiban annyira. Van akkor értelme szednie?? Mit mondjak neki erre?
2010. jún. 24. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha most kezdte el szedni, akkor még vagy egy hónapig tényleg védekezzetek...utána nyugodtan elhagyhatjátok, mert a tabi biztonságosabb az óvszernél is...persze csak ha nem felejti el bevenni soha...
2010. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát pár hétig azért még óvszert használmni nem árt,de ha utána is kéri akkor sok értelme nincs.idővel lehet majd bízni fog benne.

Én is tabit szedek 1,5éve és biztonságos:)

2010. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 hónapig kell szednie a tabit, hogy a 99%os védettség kialakuljon. Bizony tabi mellett is teherbe lehet esni, de ezután a 2 hónap után fölösleges aggódnia, ha egy gyerek tabletta mellett is összejön, akkor azt a gyereket meg kell szülni, mert minimum nobel-díjas lesz...

Én is szedem a tabit, már több mint egy 3 éve, és óvszer nélkül csináljuk a barátommal, nekem is, neki is jobb. És köszönöm szépen, nem várok gyereket.

Szerintem nézzetek utána együtt és próbáld meg meggyőzni, hogy a tabi mellett (2 hónap után) abszolút nem kell félnie.

Nem lehet esetleg, hogy attól tart, hogy te nem vagy hűséges és összeszed tőled valamit? Ne adj Isten, esetleg ő nem hűséges és félt téged... Ilyesmi nem lehet a háttérben?

2010. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy várni kell még vele. A menstruációja 1. napján fogja bevenni az elsőt. De ő úgy gondolja, hogy szedi a tabit is, és majd mellette végig óvszer is. Ami nekem nem olyan jó ugyebár... :S
2010. jún. 24. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet ilyen önző köcsög. Csak magadra gondolsz. Nem hiszem, hogy nem bírod el azt az óvszert.

Ha teherbe esne valahogy, akkor biztos hogy lelépnél és magára hagynád.

Remélem a barátnőd minél hamarabb rájön, hogy ilyen kis gejl vagy és keress valaki mást.

2010. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

16:58 Köszi a választ.


Nem, ilyentől nem tartok, és ő sem. Eddig csak óvszerrel csináltuk mindd2-en. Én 18 vagyok, ő 17.

2010. jún. 24. 17:00
 7/13 A kérdező kommentje:
17:00 most ezt nem értem. Ilyen reakciót azért nem vált ki szerintem ez a kérdés. Menny agyturkászhoz. Szerinted a fogamzásgátló tabletta mire van kitalálva? Te vagy önző, ha lány vagy. Nem tudhatod mennyire zavaró szex közben az óvszer. De ha ő azt szeretné, hogy maradjon a gumi, akkor maradni is fog. Jobban szeretem annál, hogy ilyenen összevesszünk. Neked pedig gratulálok. Hangulatrombolásból, és emberismeretből kitűnő!
2010. jún. 24. 17:04
 8/13 A kérdező kommentje:

"Van akkor értelme szednie?? Mit mondjak neki erre?"


Ezt pedig úgy értem, hogy ha a gumi úgy is marad, akkor kár bezavarni a hormonjait a tabikkal....

2010. jún. 24. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges pénzkidobás lenne a gumi meg a tabi együtt. Mind a kettő biztonságos külön-külön is de egybe a 2 baromság! Ennyire ne parázzon, vagy ha parázik akkor ne szedjen tabit mert mint ahogy irtad, feleslegesen terheli a szervezetét!24L
2010. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányok tényleg el sem tudják képzelni milyen kényelmetlen lehet az óvszer. Lány létemre még engem is zavar, hát bele se akarok gondolni, hogy a fiúkat mennyire zavarhatja. Meg a szex spontaneitása is eltűnik, hogy ezzel kell foglalkozni, hogy föl kell húzni jól meg ilyesmi.Szóval én bszolút megértem a kérdezőt, a barátnőd tájékozatlan, azért aggodalmaskodik. Ha utánanéz a témának biztos megynyugszik.
2010. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!