Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer. Melyik jobb a Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer. Melyik jobb a Durex Performa vagy a Durex extra safe?

Figyelt kérdés
Van hogy kicsit hamar elmegyek ezért kérdezem hogy melyikkel bírom tovább?A performara az van irva hogy van benne valami ami késlelteti hogy elmenjek.A vastagabban is gondolkodtam mivel hát csak vastagabb...gondoltam az élvezet meg kisebb.
2011. márc. 31. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A recés a legjobb.Azzal a barátnőd is hamarabb elmegy.
2011. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom kérdeztem csajoktól hogy szerintük mi a jó a recésbe. Azt mondták hogy tök mindegy mert szart se éreztek.
2011. ápr. 2. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
fuuu a recés nekem így nőként olyan volt mintha smirglipapírral szexelnék :S a performa meg annyira hatásos volt, úgy ellazít hogy le is lankadt tőle a páromnak :D nagyon erős, benzokain van benne, hasonlít a lidokain hatására, és ha szopogattál már tantumverde cukorkát tudod milyen, lezsibbed a szád....na ez történik a farkaddal is. Egy ismerősöm meg pont hogy gyorsabban ment el tőle... hát kinek hogy. viszont lehet kapni egy fun-mix nevű csomagot, szintén durex és kb minden nagyobb boltban van. 1000ft körül kóstál és van benne 2db performa, 2db ultra vékony, 2db érdes és ajándék 2db kis tasak durex play sikosító. Szerintem megéri, lehet kisérletezni;)
2011. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!