Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az egyik nap a tablettámat. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Minden este 8 órakor szedem a tablettámat. Kedden este elfelejtettem bevenni. Szerdán is de a szerdainál még 12 órán belül eszembe jutott és bevettem. Utána már normálisan szedtem tovább. Forduljak orvoshoz, vagy ne aggódjak? :/

( több barátnőm is szed, ők is jártak már így és azóta sincs semmi bajuk nem terhesek. ) Ja és éltem nemi életet közbe...

Egy kétségbe esett középiskolai lány.


2010. jún. 24. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egy! Complimenti! A neve legyen Petra!
2010. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányadik héten történt a dolog!
2010. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindegy, hogy milyet szedsz!

Olvasd el a betegtájékoztatót:-) Le van írva.

Valamelyiknél egy hetet, valamelyiknél kettőt kell kiegészítő védekezést használni, de sokaknál az sem mindegy, melyik időszakban hagytad el... Ilyenre ne adj, hogy annak sem volt semmi baja, hát nekem sem lesz.

2010. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a cetli gondolom dísznek van benne.
2010. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam nemvagyok hülye :) Yasminelle fogamzásgátlót szedek :D elolvastam csak úgygondoltam csak nem lessz belőle gáz meg hát tökre nem mindegy hogy elmegyek az orvoshoz és fizetek-e hogy ottvoltam...
2010. nov. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!