Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elfelejtettem bevenni fog. Tablettámat. Két hét múlva bekavarhat?

Figyelt kérdés
Mert ezzel nem vagyok képben :(
2010. jan. 24. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kevés info. Ha tegnap elfelejtetted és pótoltad 12 órán belül ezt a hiányosságot, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Ha ezen túl pótoltad, akkor elvileg kiegészítő védekezés a javasolt. Ha nem pótoltad sehogy az szívás! Akkor 1 vagy 2 hétig dettó kieg.véd. kell. Ha jól tudom.
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
akkor vedd be ma...tartsál pár óra szünetet és vedd be a mait is, azt is nehogy el felejtsd:) Nem kavar be semmit, én is volt hogy el felejtettem, de másnap pótóltam
2010. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudod pótolni, akkor tovább kell szedni a tablettákat, de A CIKLUS VÉGÉIG MÁR NEM VÉDENEK!!!

Tehát, ha szeretkezni kívánsz, akkor bizony gumi...

2010. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre, hogy szombati napomat nem vettem be :( és azóta már 24h eltelt... mait bevettem.
2010. jan. 24. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam pótolni, teljesen elfeledkeztem róla :( Ittenkém :'(
2010. jan. 24. 21:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 24. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a ciklusod hányadik napján voltál, és hogy mikor szexeltél legutóbb. A menzeszedbe is bekavarhat, sőt terhes is lehetsz, de hátha nem... Nekem a mobilom be van állítva ébresztőre minden napra, hogy vegyem be a gyógyszerem. 6 év alatt egyet se felejtettem el.
2010. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is minden nap be van állítva telem, jelzett is aznap, de mégis elfelejtettem bevenni :)

Hmm, mikor szexeltem utoljára?? Semmikor.... Anno nem azért kezdtem el szedni tablettát, h lefeküdjek vmikivel, hanem a bőröm miatt. De most végre lenne egy kapcsim, dehát...

2010. jan. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!