Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szüzesség elvesztése védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
A barátom utálja az óvszert és szerinte a megszakításos elég biztonságos. Nekem ez lesz az első, ő már tapasztaltabb. Tabit csak az első alkalom után íratnék fel (? felírja a nőgyógyász akkor is, ha még szemmel láthatólag szűz vagyok ?) de nem akarok terhes lenni, egyszer belefér ha odafigyelünk?

2018. okt. 1. 08:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felírták vérvétel után azzal a feltétellel, hogy ha megtörténik a dolog menjek vissza, hogy megvizsgálhasson. Amugy nem tűnik egy komoly srácnak szerintem védekezés nélkül ne csináljátok, mert ha negtörténik a baj otthagy. Egyik barátnőmmel is pont ez történt. A fiú aztmondta nem lesz baj nem kell óvszer és terhes lett. Nemtudom mióta lehettek együtt, de várj szerintem pár hónapot vele. Az orvosi vizsgálat pedig neki is kéne ha eddig sose használt óvszert. Ha nem akar használni akkor ez alap, hogy megtegye érted.
2018. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"az egy gond van, hogy szexelni akar és gumiban nem hajlandó."


Nem az a kérdés, hogy ő mit akar, hanem, hogy TE mit akarsz! (Egyátalán le akarsz vele feküdni, vagy csak azért mennél bele, nehogy elhagyjon?)


"ha én belemegyek a tablettákba, amikhez normál esetben hozzá sem nyúlnék."


Szerintem meg is válaszoltad a kérdést. Te nem akarod igazán a tabit, akkor ne is vedd be! Használjatok gumit! Még a leggumiellenesebb srácok is képesek gumit úzni a kapcsolat elején, hisz ki tudja meddig lesztek együtt.. ha ilyen a mentalitása, reméljük hamar kitisztul a szemed a rózsaszaszín ködből...


A szerelem pedig nem mentség semmire, múlékony dolog, nem éri meg tönkretenni magad miatta.

Kort nem írtál, de gondolom még nagyon fiatal vagy, később majd rájössz, hogy igazunk volt, de addig vigyázz, nehogy visszafordíthatatlan következménye legyen ennek a nagy szerelemnek (ami sajnos egyoldalú, mert a srác nem szeret, különben nem kockáztatná az egészséged)!

2018. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hány ilyet hallottam. A kislány szerelmes volt, a pasi meg úgy kúrt vele ahogy szeretett volna.


Legutóbbi eset, az idősebb pasi szakítani akart, a kislány gumi nélkül kúratta magát, hogy maradjon vele. A kislány meg imádkozott, hogy teherbe essen az utolsó aktustól.


Ez a szerelem gyerekek :D pure romantika!

2018. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

...mármint érted, azért imádkozott hogy bekapja a krumplibogarat, és emiatt vele maradjon a kan.


Elképesztő milyen szellemi sötétség, butaság és naivitás van ezekben a lánykákban.


Mondjuk a férfitársaim akik ezt kihasználják, azok sem semmik. Erre sohasem lennék képes.

2018. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vágd pofon a srácot és mond meg neki, hogy egy ilyen felelőtlen sráccal te biztosan nem fogod elveszíteni a szüzességet
2018. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki gumit. Lehet azért utálja mert pénzbe kerülne neki.

Am elégített már ki orálisan? Szokott izgatni? Orgazmusod volt már tőle? Mert nyugi, vakon belevágni a szexbe nm jó ötlet. Lehet elég nagyot koppannál, és semmiről nem maradsz le ha nem fekszel le vele. Nagy rá az esély h megb @ sz párszor és 2 hét után otthagy. Egy fertőzéssel, és 8,5 hónappal később mehetsz szülni. Hidd el nem éri meg.

Azt is közöld vele h szex gumival vagy nincs szex. Nem halálos, és nem is végtelenül borzasztó a használata 😉.

Megérné neked ha vírusos lennél miatta? Vagy esetleg terhes? Egy kapcsolatban szokás kompromisszumokat kötni. Ha szeretne foglalkozna az egészségeddel is és annak a kockázatával, h terhes lehetsz.

Az h gumi nélkül megb @ sz téged nem teszi menővé sem. Mert h nm szeretkeznétek az 100%

Könyörgöm ne légy felelőtlen! 🙏

Jót akarunk neked.

16L

2018. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

A pasi csak azért mondja, hogy szerinte biztonságos, mert bszik venni és felhúzni gumit. Akinek van egy csöppnyi esze, az beláthatja, hogy se a spermiumoktól, se a betegségektől nem véd, sőt hogyan lehet úgy élvezni a szexet, ha állandóan kihúzza belőled a péniszét? Nem rossz azzal a tudattall szexelni, hogy bármi, legyen az betegség vagy gyerek, megtörténhet? Ilyen stresszben még élvezni se lehet a szexet.

Ha szűz vagy, kapásból tapasztald meg a gumit (hogyan húzd fel a párodnak, milyen márka jó, stb.), ne azonnal gyógyszerrel vagy megszakítással tedd tönkre magad.

Volt osztálytársnőmmel is beetette ezt az exe, aztán meg szaladt a csaj a 72 órásért, majd járhatott titokban nőgyógyhoz és szedhetett gyógyszert, ami totál felborította a ciklusát. Megéri?

A mai világban egy hímnemű komolyan a gumin akar spórolni? Ha ilyen zokni barátom lenne, már nem lenne...

2018. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

Én is voltam nagyon szerelmes, és amikor megkért a fiú hogy gumi nélkül azt mondtam nem. Igaz kb 18 éves korom óta szedek fogamzás gátlót de nem azért, mert a fiú kérte hanem mert olyan mensi fájdalmaim voltak, hogy az utolsónál a mentő vitt el. 19 évesen volt az első aktus de óvszerrel.

Addig ne feküdj le vele ameddig ki nem vizsgáltatja magát, és a megszakításos NEM fér bele.

2018. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire retardált a mai fiatalság, vagy csak most jobban előjönnek ezek?

Mi az, hogy "nem szereti az óvszert"? Üres kifogás, ilyet csak egy nemtörődöm pötsfej mond, akinek te nem számítasz, csak a saját élvezete.


Az első alkalommal is vígan teherbe eshetsz, pláne egy ilyen "nagy kantól". Most azt mondja, hogy majd vigyáz, aztán jön majd a "bocsi" mikor beléd lövi az egészet...

Majd 30 éves korod körül, ha már stabil kapcsolatod van és nem probléma ha besikerül egy gyerek, majd akkor próbálkozhattok a megszakítással, de addig gumi vagy gyógyszer.


Szüzeknek is felírják a gyógyszert megfelelő vizsgálat után. De nektek még jobb a gumi. Szóval húzzon a srác óvszert a farkára, vagy ne engedd hogy hozzád érjen!

2018. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

"nem lennék képes szakítani vele"


Ez a baj, látod. Fiatalként is ez akasztott ki. Hogy anno tizen-huszonévesen a korombeli lányok csupa ilyen Sfejjel jártak, míg a normálisak, akiknél fel sem merül, hogy gumi nélkül, azok hoppon maradtak...


Tudod kislány, talán észre kéne venni a könyv mögött ücsörgő kockát. Az nem hajszolna bele ilyenekbe, mint a nagy macsó kanod!

2018. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!