Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szüzesség elvesztése védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
A barátom utálja az óvszert és szerinte a megszakításos elég biztonságos. Nekem ez lesz az első, ő már tapasztaltabb. Tabit csak az első alkalom után íratnék fel (? felírja a nőgyógyász akkor is, ha még szemmel láthatólag szűz vagyok ?) de nem akarok terhes lenni, egyszer belefér ha odafigyelünk?

2018. okt. 1. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bele hát.

Legfeljebb majd mész magad kikapartatni, miután itt megkérdezted mit csinálj, mert terhes lettél 18 évesen a gyökér kanod miatt, aki nem volt képes ésszel ba**ni...

Úgy kúrod el a saját életed, ahogy akarod.

Ennyi eszed van neked is, mint a kanodnak...

-.-

2018. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#1 minden szavával egyetértek. Sötét vagy mint az éjszaka vagy mégy túl „gyerek” a dologhoz. Ég a pi**csád vagy nagyon-nagyon meg akarsz felelni a pasasnak (nem férfi, mert az felelőségteljes).

A megszakításos módszert használó 100 nőből 24 lesz várandós egy év alatt. A tablettánál ez csak 100-ból 1. Én ezek után a pasasban kevésbé bíznék. Plusz, ha esetleg félrelép, akkor ki tudja, mivel (jobb esetben csak HPV-vel) fertőz meg téged!


1. Irass fel tablettát, és tanuldd meg használni!

2. Oltasd be magadat HPV ellen, legalább az alap oltással!

2018. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belefér,hogyha neked nem gond.Igazából itt senkit sem érdekel,hogy te teherbe esel vagy sem.


Egyébként,azt nem értem,hogy hogyha már eddig vártatok az első alkalomig,akkor mit számít még 2 hét vagy max 1 hónap??

Ugyanis,ha elkezded szedni a mocskos hormonokat,már azonnal védett leszel,csak a biztonság kedvéért meg szokták várni,amíg elfogy az első levél és csak utána szexelni élesben.

Ha van egy kis eszed,akkor felíratod.Egyébként mindenféle védekezés nélkül bizonyára nagyon élvezetes lesz számodra az együttlét..Jó lesz végig azon kattogni,hogy hogy mondd el a szüleidnek,hogy az ostobaságod miatt mehetsz abortuszra.


A barátodnak meg innen üzenem,hogy a kotont senki sem azért használja,mert annyira jó érzés benne dugni..

2018. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Én azt ajánlom, hogy irassál fel magadnak gyógyszert...
2018. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"de nem akarok terhes lenni, egyszer belefér ha odafigyelünk?"


Mármint minden spermiumra, ami kijön a barátodból az aktus során?.......

Kérdezd meg a barátodat, hogy gyereket szeret-e nevelni, akar-e...

Mondhatnánk, hogy ha teherbe esel, jó lecke lesz, de nem, mert itt egy leendő életről van szó, ami nem érdemelné meg, hogy ilyen felelőtlen emberhez kerülhessen, mint Ti!


A nőgyógyász mindig felírja, mivel ő tudja, hogy az első aktusnál is teherbe eshetsz.


A barátod lehet, hogy tapasztaltabb, mert már megdugott pár lányt, de hogy esze annyi van, mint a tyúknak, az biztos.

Ezért is lenne jobb, ha te próbálnál gondolkodni, főleg, mert ha valami történik, akkor a Te testedben fog ez lezajlani és legrosszabb esetben Neked kell megöletned a benned növekvő életet. Jól hangzik, igaz? "Egyszer belefér", nem?

2018. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok nem a szerint fognak válogatni, hogy 1. vagy sokadik alkalom, szóval a védekezés nélkül szex soha nem megengedett!

És őszintén: Te képes lennél lefeküdni egy olyan hapsival, aki kockáztatja az egészséged? Az előváladéktól is terhes lehetsz. Szóval 2 megoldás van: esemény utáni vagy abortusz, mindkét verzió nagyon megviseli a szervezeted (utóbbi lelkileg is). Ezekbe a megoldásokba pedig ő hajszol bele, mert szimplán "utálja a gumit".

Tudod, senki nem azért szexel gumiban, mert annyira jó érzés, hanem mert nem akarják kockáztatni a terhességet vagy a nemi betegségeket, plusz ezek a férfiak nem veszélyeztetnék mestergés hormonokkal a kényelmük miatt a barátnőjük/feleségük egészségét!

Ja, ha már nemi betegségekről volt szó: szerinted, ha a barátocskád mindig gumi nélkül csinálta, mennyi az esélye, hogy elkapott valamit már? Tudod sok pasi csak hordozó, tünetmentesen.

A nőgyógyász jobb esetben nem csak hasraütésre írja fel a tabit, hanem kivizsgál előtte (trombózisra hajlamosként pl. nem szedhetsz), ja a mentruációhoz van kötve a szedés elkezdése, szóval ez nem olyan hogy odamész, felírja, beveszed, aztán másnap már lehet is.

Még egy érv a gumi mellett: első alkalommal nem biztos, hogy annyita nedves leszel, a gumi lévő sikosító megkönnyíti a behatolást.

Mindent összevetve: gondold végig megéri-e a szüzességed elvesztése alatt azon görcsölni, hogy terhes leszel-e, és elrontani egy életszoló élményt! És én azon is elgondolkoznék a helyedben, hogy szeret-e téged egyáltalán ez a fiú, aki a saját kényelmét helyezi az egészséged elé!

Egyet jegyezz meg: SOHA NE rendeld alá az akaratod egy hapsi akaratának! Nem attól leszel jó nő, hogy mindenben fejet hajtasz! Állj ki magadért! Pasi lesz másik, egészséged csak 1 van!

2018. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ostoba pasival inkább szakíts. Szánalmas, amit művel. Nehogy még te kezdj el fogamzásgátlót szedni a kedvééért... Dobd ki. És nézz utána, mit is jelent a védekezés. A megszakítás NEM (!!!) az. Mit csinálsz, ha teherbe esel? Mert hogy a srác a hír hallatán fel fog szívódni, az fix.
2018. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerelmes vagyok belé, egyszerűen nem lennék képes szakítani vele de ez az egy gond van, hogy szexelni akar és gumiban nem hajlandó. Odáig eljutottam, hogy szerzek gyógyszert a kedvéért, de nem tudom hány partnere volt eddig akikkel nem védekezett. Beszéljem rá, hogy vizsgáltassa ki magát? Végül is ennyivel jön nekem, ha én belemegyek a tablettákba, amikhez normál esetben hozzá sem nyúlnék.
2018. okt. 1. 12:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Alap, így kivizsgálja magát. Mondjuk én tuti nem hódolnék be neki a fogamzásgátlóval. Mondom ezt úgy, hogy én is fogamzásgátlóval védekeztem a kapcsolatunk első 1 éve után. De nem azért, mert a sheggfej pasim kényszerített...
2018. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha ennyire nem leszel képes kiállni a véleményed mellett, és ilyen teszetoszán viselkedsz, neked ebben a kapcsolatban kuss lesz a neved. Eleve siralmas, hogy te fülig bele vagy esve ebbe a gyökérbe, aki az egészségedet veszélyeztetve simán szexelne veled mindenféle védekezés nélkül. Az ilyenek általában a pozitív terhességi teszt után egyből szedik a sátorfájukat, és még ők hibáztatják a nőt, hogy teherbe esett.
2018. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!