Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen korai lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen korai lenne?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nagyon leszeretnék feküdni a barátommal. Megvárnánk míg betöltöm a 14-et. Ha csak óvszert használnánk az elég lenne, és nem lenne tőle bajom? r..*bancnak tartanának? :S
2010. jún. 22. 22:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

nekem nem jött össze 14 évesen, csak 16 évesen, de az sem volt az igazi. :D

ettől másnak még összejöhet.

de védekezzetek!

2010. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szia! 13 évesen ahogy a többiek is mondták, nagyon korai, 13 évesen nem vagy rá érett eléggé,meg fogod bánni, hogy ennyire hamar elkezdessz szexuális életet élni. 13 évesen még mással kell foglalkozni.

19 évesen veszítettem el a szüzességem és hidd el nagyon örülök, hogy nem hamarabb, ráadásul, nagyon hamar kiélt lezsel, és ha nem jön jól össze egy életre emehet a kedved tőle

az a véleményem hogy 17-18 éves kor alatt semmiképpen sem kéne szexuális életet élni, több abortussz elkerülhető lenne az biztos, és nagyon fontos hoyg lekileg felkészült légy, ne mást kérdezz hanem te tudd mikor vagy rá igazán felkészült

2010. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én is lefeküdtem 13 évesen a pasimmal. Nem bántam meg.


SP

2010. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

06-25 16:54


Mi a rákot jelent nálad az hogy kiélt?!! Bár tudnád hogy mekkora f@szság ezt emlegetni ilyen esetekben és rohadtul nincs is semmi értelme! Te is sokmindent csinálsz már évek óta, mégsem vagy kiélt, és pont azért mert mindig van új a nap alatt! Ennyi erővel anyád meg apád is kiélt, mert már régóta csinálják!


Az hogy ki hány évesen veszítette el senki másra nem húzható rá, de jönnek itt a nagyokosok, a szerintem ilyenkor meg olyankor kéne szöveggel, anélkül hogy ismernék az adott egyén lelkivilágát vagy a családi környezetét!

2010. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen embere válogatja, úgy tűnik. :)

Végül is hogy jót tesz-e valami neked vagy rosszat, az igazából attól függ, hogy ki vagy te. Ezzel nem sokra lehet menni, de azt hiszem, van, aki örül neki, hogy korán kiélte magát, jót tesz neki, van, akinek gondja-baja lesz belőle...


Személy szerint én sokáig sajnáltam utólag, hogy nem tettem meg annyi idősen, csak 4 évvel később, de az is igaz, hogy csak 10 évvel később kezdtem igazából élvezni az egészet. :D

2010. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat!!:)
2010. aug. 24. 23:24
 27/27 anonim válasza:
igen, ribanc lennél mindenki szemében de nem átlagos, hanem 1 NAGYON RÜCSKÖS MOCSKOS RIBANC. szóval inkább menjél játszani az udvarra és ne ilyeneken járjon az eszed.
2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!