Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen korai lenne fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai lenne fogamzásgátló tabit szednem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleim tudta nélkül irattam fel tablettát , de szerintem védekezni"bárhogyan " sosem korai 16 évesen gyereket szülni, vagy abortuszra menni az korai . Amugy a nögyógyász azért van hogy a te szervezetedet legkevésbé bántó hormontablettát írja fel , ha a tablettát választod . De ha nyitott vagy az óvszer több minden mástól megvéd és semmiben sem korlátoz , ha van egy kis fantáziád.
2008. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És még a hormonok nem is zavarna be pluszba... szóval én azt mondanám hogy inkább máshogy mint tabival...
2008. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még korai, a lelkiismeretesebb nődokik is ezt mondják. Még fejlődik a szervezeted, nem biztos, hogy jót tesz a hormontartalmú készítmény. Inkább csak akkor írják fel, ha a bőrgyógyász javasolja vagy rendszertelen a mensi.
2008. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég lenne csak gumival védekeznünk? Én még szűz vagyok, de a barátom már nem kezdő...
2008. júl. 16. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ahogy érzed, figyelj egyáltalán nem korai 16 évesen fogamzásgátlót szedni, nekem pl 15 évesen azért íratta fel h beálljon a menszeszem, és akkor még kanyarba nem volt pasim. inkább védekezzetek megfelelően minthogy utána abortuszra kelljen menni vagy pont jöjjön a baba. bátran írass fel úgyis alacsony hormontartalmút fog fölírni. én még pl fogytam is tőle :)
2008. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is 16éves koom óta szedem,azaz 1éve...semmi bajom nincs tőle,sőt!75B-ről 80B-re ugrottam..
2008. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Korai. Én is azóta szedem, de ha lenne valami, ami ugyanúgy véd, akkor még egyszer nem kezdeném el.

Tönkreteszi a hormonháztartást, lehet hogy évekig nem fog visszaállni a menzeszed az abbahagyás után, és mást nem is mondanék. Nézz meg néhány fórumot, és mérlegelj.

Az előzőnek: lehet, hogy most akkora, de ha abbahagyod vsz összemegy.

2008. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2008. júl. 17. 13:12
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Én kb fél éve szedem, majdnem 17 voltam mikro elkezdtem.

2008. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te válaszodat is! :) Szeptemberbe megyek nődokihoz és azt hiszem az lesz, amit Ő mond. Ha lebeszél a tabiról, akkor nem íratok.
2008. júl. 17. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!