Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen korai lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen korai lenne?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nagyon leszeretnék feküdni a barátommal. Megvárnánk míg betöltöm a 14-et. Ha csak óvszert használnánk az elég lenne, és nem lenne tőle bajom? r..*bancnak tartanának? :S
2010. jún. 22. 22:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"...ha még ott tartasz, h érdekel mások véleménye a szexuális életeddel kapcsolatban, akkor egyáltalán nem vagy érett rá...." - teljesen egyetértek! :))))


én személy szerint azt gondolom, hogy korai, de emlékszem, 14 évesen marhára nem gondoltam így. :)


én csak olyan 20-22 évesen kezdtem igazán *élvezni* a szexet, őszintén szólva előtte nem volt jó. 16 évesen kezdtem csinálni. Nekem az érzelmi stabilitás hiányzott, tehát ezért azt gondolom, hogy ráér később.

A dolgot talán nehezíti, hogy amíg nem értem el, elképzelni sem tudtam, mi az az "érzelmi érettség"... azóta is azt gondolom, hogy nagyon rossz kifejezés. :)

Mindenesetre azelőtt az a benyomásom volt, hogy bár nagyon akarom csinálni a szexet, tulajdonképpen nem igazán tudom, hogy mit is várok tőle, miért csinálom egyáltalán... hogy érzelmileg mi szükségem van rá?

egyáltalán miért van szükségem érzelmekre?

de lehet, hogy ez csak én vagyok. :P

2010. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
gondolkozz...ha azt se tudod h az óvszer mennyire véd,akk szerinted érett vagy rá???várj még vele,nem elég ha van egy barátod,és a csókolozásnál többet akartok...fogadjunk ő beszélt rá,de legalább is ő kezdte...szerintem várd meg azt az illetőt akiről úgy gondolod h igazán megérdemli...és addig tanulgass a szexről és a fogamzásgátlásról,hidd el nem a világvége ha elolvasol pár hozzáértő honlapot,vagy újságcikket...
2010. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj!

Én 14 éves vagyok és FIÚ!! Szerintem te ezt csak azért csinálod,mert rábeszélt téged az a fiú,vagy csak kíváncsiságból! Én is kíváncsi vagyok,de könyörgöm! 14 éves vagy! Lehet rajtam röhögni,de én így ismeretlenűl azt tanácsolom,hogy NE TEDD! Később megbánnád! Szerintem ezt a kérdést még,tartogasd egy jó 3-4 évig;) Amúgy erős a gyanúm,hogy csak a fiú akarja,és ha nem megfgoadod a tanácsunkat,akkor nem teszed meg,akkor egy kis időn belűl dobni fog,mert hát ilyen a fiú/férfi természet! Remélem le tudlak beszélni erről a hülyeségről;)

2010. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

az igaz, hogy sok fiú tényleg kihajítja a lányt, miután "megvolt". persze előtte *mindig* azt mondják, hogy nem ez lesz... de mégis. :D

egyszer még én is megcsináltam egy lánnyal, pedig általában nagyon nem akarom bántani a lányokat. az az eset volt, hogy nem tudtam hogy viszonyuljak hozzá, nem tudom miért...


mindentől függetlenül szerintem is még korai. én azt mondanám még 2 évet várj legalább, de azt várd ki rendesen.


23F

2010. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

1. Belelgyezési korhatár 14 év a szexben! Ennek tudományos pszichológiai-biológiai alapjai vannak!


2. Ivarérett vagy, és valószínűleg lelkileg teljesen kész rá hogy szexuális próbálkozásokba kezd!


3. NEM vagy se ribanc se qrva!!! Ez a primitív, agresszív és irigykedő emberek első gondolata, akik a csordaszellemtől megrészegülve szapulják a lányokat anélkül, hogy bármi halvány fogalmuk is lenne az illetőről, vagy a helyzetéről!

Ilyenek véleményére ne adj, és sose szégyeld magad miattuk!!!


4. Csak azt tedd meg amire vágysz, de azt nyugodtan!!!


5. Tanulj! A felvilágosítás NAGYON NAGYON FONTOS!!!! A szexben vannak buktatók is!: Gátlások, fóbiák, fertőzések, nem kívánt terhesség, meddőséget okozó balesetek stb.


6. használd a netet a tippek és trükkök megszerzésére. A szex csodálatos dolog, ha jó feltételeid vannak. Úgymint neveltetés, megfelelő partner, értelmes szülők, és felvilágosítás!!!


Ez is egy tanulási folyamat. Ugyanúgy tanulni fogod mint a szerelmet és az emberi párkapcsolatot.


Valaki lehülyézett, vagy leribancozott téged azért mert szerelmes lettél??? Szerintem nem. A szex miatt sem kéne, hogy így legyen, de az emberi butaság sajnos egy feneketlen verem!


Mégegyszer mondom! Ha készen állsz, és akarod (de nem azért mert a fiúd akarja!!!) akkor bármit megtehttek, mert az egészséges normális és az élet része!

2010. jún. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ja és 28f voltam.


A szexről pedig még jó hogy semmi fogalmad sincs. Kinek volt az első előtt???!! Senkinek! Pont azért első! :S

2010. jún. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Most mit oktatjátok?korai igen de azmiatt még nem leszel robanc...ti meg gondoljátok végig...mennyi kérdés volt ,, hogy te hány évesen vesztetted el a szüzességed?"majdnem mind 14 évest írtak...Ha úgy érzed készen állsz és szeretitek egymást mért ne? ő dolguk mikor csinálják a fő hogy védekezzenek
2010. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
csatlakozom az előttem lévőkhöz... szerintem nagyon nagy ostobaság lenne... érzelmileg ilyen korban az ember még nincs felkszülve (kivételek akadnak, nem azt mondom), de az holt biztos hogy megbánnád később... érdemes várnod vele még 16-17 éves korodig minimum... én is az idén vesztettem el, és nem bántam meg egy percig sem hogy vártam vele 16 éves koromig. amúgy meg igen, szerintem ribancnak tartanának, dehát ez csak személyes vélemény. :D
2010. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Igazából én 17 vagyok, és a hugom irta a kérdést. Mert leakar feküdni a barátjával.. és mondtam neki h irjon itt kérdést.. és akkor már hisz nekem h korai lenne neki.. Én 16 éves voltam.. és jol éreztem magam h akkor csináltam..:) a hugom meg remélem meggondolja.. és akkor majd nem megy bele h*lyeségbe :)
2010. jún. 23. 16:03
 20/27 anonim ***** válasza:

tegnap 16:03


Egyáltalán nem biztos hogy hülyeség, és egyáltalán nem biztos hogy megbánná!!! Miért bánná meg?

Ha gátlásosnak nevelték, és a szüzességet a szent grállal teszi egy polcra akkor vele van a baj, illetve a neveltetésével. Az első mindenképp izgalmas és szép lesz, hacsak a csávó nem egy önző tulok, vagy nem tudatlan! Túl sokat aggódtok.

Ez a megbánás dolog meg hülyeség szerintem! Ha valaki megbánja egy korábbi cselekedetét az 99%-ban nem az időpont miatt van, hanem amiatt, hogy elcseszte!!

2010. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!