Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő "abortusz" nevű borítékot tart a fiókjában pénzzel?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm (23 éves) fiókjában találtam két borítékot: egyik abortusz a másik 72 órás tabletta nevű volt. Mindegyikben pénz van.

Kerestünk valamit közösen ezért találtam meg. Kérdőre vontam hogy erre mégis mi szükség van.

Ő azt mondta hogy ha vészhelyzet van akkor ne kelljen az anyagiakon gondolkodni.


Őszintén nem tudom eldönteni hogy ez felelősségteljességre vagy épp annak hiányára utal. Tehát mondván ugyis ott a boriték és miért lehetne abortusz. Viszont ha azt nézem ő legalább tudatosan készül a "bakira", akkor viszont okos tett részéről.

Nekem kicsit kettős a helyzet.


Nektek mi a véleményetek?



2018. aug. 16. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Elsőre meglepő amit írsz, de valahol logikus is. Dupla hatása/értelme van: ha kihúzza a fiókot mindig eszébe fog jutni,hogy vigyázzon és ne kelljen a borítékhoz nyúlnia. Másrészről: ha fizetéstől fizetésig él akkor nem rossz az ha betartalékol váratlan helyzetre.


Nem kell elítélni az abortuszt,mindig kényszermegoldás, de van amikor meg kell tenni ezt a lépést. Sajnos nekem is volt benne részem, családosként.

2018. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Csórinak nincs bankszámlája?
2018. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne temetés borítéka :D Bár azt nem tartom furcsának idős embereknél.
2018. aug. 17. 10:25
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
És legalább a pontos összegek vannak benne?
2018. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem felelősségteljes, és előre gondolkodó ember, aki nem az utolsó pillanatban kapkod (esetleg hiába).

Gondolom nem túl stabil az anyagi helyzete, nem tud bármikor leakasztani 40 eFt-ot.

2018. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Mit turkálsz a cuccai között?Szegèny csaj elèg nyomorult.
2018. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mártika12 válasza:
66%
Nem tök mindegy az neked? Ha megszülné és nem kellene neki a gyerek akkor örökbefogadnád vagy mi? Mi a f***ért kell egyes embereknek megmondani hogy mit csináljanak mások? Mert ha te ezt nem csinálnád mivel te nagyon family friendly vagy akkor más is cselekedjen így. Nemde?
2018. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!