Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előrehozása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előrehozása fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szedem a második levelet, korábban nem szedtem még fogamzásgátlót, igy nincs még benne tapasztalatom. Hónap elején hétfőn kezdtem el szedni, 21 napos kiszerelesben van, aztán egy hét szünet.

Igy múlt hónapban is vasárnap vettem be az utolsó szemet, es szerdán jelentkezett a vérzés. Ezzel igy tökéletesen lefedve a nyaralásom, ebben a hónapban pedig a fesztivált ahova megyek. :D Irnatok kérlek tapasztalatokat azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehetne egy kicsit előbb lezavarni ezt az egészet? :0 Köszönöm!



2018. júl. 13. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

"Sehogy"


Már alapból odabaxol a testednek a tabival, aztán majd pár év múlva sírsz, hogy nincs baba. Néhány nő ölne emiatt.

Ne csapd szét emiatt a tesed. Van olyan is, hogy óvszer, a srác felhúzza, aztán senki sem sérül...

2018. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Na igen, mielőtt "szó érné a ház elejét" Nem nő vagyok.
2018. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Írja a tájékoztató, hogy hogyan lehet tolni rajts. Viszont az első 3 hónapban nem ajánlott.
2018. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:csak tájékoztatót olvasni egyeseknek luxus!!!! Pedig benne van minden...
2018. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi meg találjuk ki milyet szedsz igaz,ostoba??!!
2018. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mennyi paraszt van itt jóisten. :D

Amúgy se lehetne nagyon gyerekem egy nőgyógyászati problémából eredően, ezt már évek óta tudom magamról. Az hogy fogamzásgátlót szedek két év óvszerhasználat után az az én döntésem volt, senkinek semmi köze hozzá. Gyereket amúgy sem szeretnék, se most, se később, meg mint írtam nem is nagyon lehetne. Gyógyszerből pedig a Diane-t szedem mivel más problémák miatt is kell, nem csak mint fogamzásgátló, tudom hogy ez a mellékhatása, nem vagyok hülye. De köszi a segítőkész válaszokat....

2018. júl. 14. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod ,hogy nem lehet gyereked,minek kérded,te okos??!
2018. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért kértem, te nagyokos, mert mint írtam más probléma miatt is szednem kell. De látom nem az erősséged a szövegértés, csak bicskanyitogató stílusban tudsz fröcsögni..

Az meg, hogy nem lehet gyerekem sem 100%, csak olyan 90, így biztosra akarok menni, nem fogok mindenféle védekezés nélkül együtt lenni senkivel.

2018. júl. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!