Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzàsgatlòval lehet csalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzàsgatlòval lehet csalni?

Figyelt kérdés
10.-e van, ès 14.-èn megyünk nyaralni. Pont 4 db fogamzàsgàtlòm van, ha a következő levélből beveszek körübelül 3 szemet, és az így kevesebb lesz, akkor ennek lehet valami következménye vagy ez megengedett és picit el lehet csalni?
2018. júl. 10. 01:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

Szia.

Elvileg nem lehet csalni mert így sem 100%,hogy nem esel teherbe legalábbis úgy tudom. Ha kihagyod ezzel növekszik az esély rá. Inkább szerezz be tablettát,hogy legyen elég.

2018. júl. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz a 3 nap alatt új adagot beszerezni? Meg aztán vannak egyéb... izé... opciók is... (mert az szemlátomást nem az, hogy kihagysz egy-két dugást).
2018. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyféleképp lehet: ha valakinek fájdalomcsillapítóként adod.

.

Ha most beveszel a jövőhaviból, akkor nem fog hiányozni?

2018. júl. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szemeket nem lehet elcsalni! Nem véletlen, hogy ha egyet elfelejtesz bevenni, akkor másnap pótolni kell a hiányzót!


Nem muszáj nőgyógyásszal feliratni. Ha van róla papírod, háziorvos is felirhatja.

2018. júl. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak semmire rábeszélni, mert nem értek nagyon a témához, de a suliban védőnői órán azt hallottam, hogy lehetséges. Ezt olvasd el: [link]
2018. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: de ha eltolod, és ehhez másik levelet használsz fel, az OK. De utána a kevesebb darabszámú levelet csak pótlásra használhatod. Egy ciklusban egy teljes levelet fel kell használni!
2018. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mondtam, hogy nem.
2018. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsánat. Rosszul értelmeztem a kérdést. Utolsónak igaza van, egy teljeset be kell szedni.
2018. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csúsztattam már, amikor valami miatt nagyon kellett, de nem így, hogy pár szem, akkor már kezdek egy új levelet, és végigszedem, aztán csak azután tartok szünetet. Nem volt még belőle probléma.
2018. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet csúsztatni, max nem fog védeni. Én csináltam már olyat, hogy az egyik levelet meghosszabbítottak 3 szemmel. Így 3 nappal később kezdődött a megvonásos vérzésem. A szünet után pedig beszedtem a 3 szemmel kevesebb levelet. Nem volt köztes vérzésem, és az azt l9veto megvonásos vérzésem így a szokásos módon jött meg. VISZONT ebben az esetben nem garantált a védelem. Ha te szexelni akarsz, inkább használjatok gumit.
2018. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!