Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom nem akar használni se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar használni se gumit, se gyógyszert, de lefeküdni akar! Hogyan oldhatnánk ezt meg másképp?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondja hogy ő nem szereti se a gumit, se a gyógyszereket mert az egyikkel nem ugyan olyan érzés, másikkal meg a szervezete meg tönkre, de azért jó volna egyelőre gyerek nélkül szeretkezni. Tudnátok ajánlani valamit a terhesség elkerülése végett?
2018. júl. 8. 16:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!

Mellékes:

Az egyik "válaszoló" Nincsen01 (FÉRFI) néven írt nekem, hogy "Velem jobban járnál, én szeretek gumit húzni".. Ahogy látom vagy nem olvasta végig a kérdést, vagy szimplán hugyagyú/b..zi.. Welp :D

2018. júl. 8. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:
análisan sexeljetek v
2018. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most mondanám hogy "Attól meg Fosik!" xDD De inkább úgy mondom hogy "fél" xD
2018. júl. 8. 18:14
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak fel akarja magát csináltatni veled,hogy örökre együtt legyetek később pedig kötelez rá,hogy elvedd feleségül!!!
2018. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyomjál bele pharmatex-et.

Az én barátnőm is ezzel jött mint a tiéd.

2018. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!