Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo mellet nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hercegno69 kérdése:

Fogamzasgatlo mellet nem akar megjonni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 honapja szedem a fogamzasgatlot , elotte is szedtem ugyan ezt a fajtat hosszu ideig.

Most 2 nap kesessel de megjott viszont nem ugy ahogy kellene , ahogy eddig is megszokott jonni. Elso 2 nap maximum, keves szokott lenni ezert is nem foglalkoztam azzal hogy kesett. De utana viszont alltalaban eleg sok, orankent kell kijarjak kb , de most reggel , delutan es este ha van par csepp.



2017. júl. 10. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk menj el orvoshoz??!
2017. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző három hónapban mindig ugyanazon a napon jött meg a megvonásos vérzés? Csak most változott meg? Semmi nem gyengíthette a hatását?
2017. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolso.

Igen mindig ugyanakkor.

Kihagytam 2 szemet de az elozo 3 honaoban is hagytam ki.

2017. júl. 12. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kihagyott szem az oka. Remélem tudod, hogy így nem véd a gyógyszer, és a hormonjaidat is jól összekavarja.

20N

2017. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!