Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondja sok fiú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok fiú, hogy nem akar gumival szexelni? A

Figyelt kérdés
Annyira rossz? miért akarnak inkább minket tablettara beszelni?

2018. febr. 17. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktív melegként ki akar téged tablettára beszélni?
2018. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha a kategória rossz, és hetero női a kérdés, akkor azért, mert nem érezni olyan jól az aktust, mert nem közvetlen az érintkezés, és így tompítja az érzést.

Mondjuk én a tablettának sem vagyok a híve, nem szívesen bombáznám a nőmet hormonokkal. Anno volt barátnőmmel spermicid+megszakítással védekeztünk.

2018. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen

Rossz kategóriába írtam

Na mindegy

2018. febr. 17. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy ha ez segít a témában akkor elmondom a véleményem: Főként azért nem szeretjük a gumit mert mind 2 félnek élvezetesebb nélküle a szex és az orgazmus is (nekem legalább is) a tabletta pedig sokan nem tudják de segít pl a rendszertelen menstruáción is, előfordul hogy valakinek fiatalon nem rendszeres a menstruációja késik nem múlik el stb ezeken a fogamzásgátló szokott segíteni... viszont a tablettával 4-5 évente ajánlott 1 év szünetet tartani vele...
2018. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben, mostmár értem

Igaz hogy lehet elvezetesebb

Nem tudom..... Viszont vannak olyan fiúk (nyilván nem mindenki, csak ritkán) hogy rendesen kenyszeriteni akarjak a lányt a tablettara amikor ő nem akarja szedni

2018. febr. 17. 23:49
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Én speciel utálok gumival szexelni, olyan lánnyal össze sem jönnék, aki csak azzal engedi, ráerőszakolni nem akarnám, inkább lépnék.
2018. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert felelőtlen barmok. Nem fogják fel a meggymagnyi agyukkal, hogy ad1, feleslegesen nem mérgezem hormonokkal azt akit szeretek, ad2 ha nem muszáj, nem teszem ki se magam, se a másikat a szexuális úton terjedő fertőzéseknek.
2018. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 par dolgot szeretnek rendbetenni a válaszodban.


"a tabletta pedig sokan nem tudják de segít pl a rendszertelen menstruáción is, előfordul hogy valakinek fiatalon nem rendszeres a menstruációja késik nem múlik el stb ezeken a fogamzásgátló szokott segíteni..."

A fogamzásgátló ezen NEM segít, ugyanis a problémát nem megszünteti, hanem elfedi. Fogamzásgátló szedése alatt nincs peteérés. Kikapcsolja a nő természetes ciklusát, és egy 28 napos mű ciklust csinál mű vérzéssel (megvonásos vérzés). Ez a szervezetben terhes állapotot okoz. Elvékonyítja a nyálkahártyát, így még kisebb az esély a teherbeesésre, valamint a vékonyabb nyálkahártya miatt a megvonásos vérzés is kevesebb. Tehát nem lerövidíti a menstruáció hosszát és mennyiségét, mivel fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció. Akinek fiatalon nem rendszeres a menstruációja, annak várni kell, hogy beálljon, nem pedig hormonnal tömni a fejlődő szervezetét. Igen, az első pár évben rendszertelen a menstruáció. De erre nem megoldás a tabletta. Ha felnőttként is rendszetelen a menstruáció, akkor endokrinológushoz kell menni hormonvizsgálatra, nem egyből fogamzásgátlót kell íratni. Hiszen ahogy feljebb is írtam, az csak elfedi a problémát, de nem oldja meg. Így nagy eséllyel az abbahagyása után minden ugyanolyan rossz lesz.


"viszont a tablettával 4-5 évente ajánlott 1 év szünetet tartani vele..."

Ez sem igaz. A mai fogamzásgátlók szedésében nem kell szünetet tartani, mert nagyon alacsony a hormontartalmuk. A legtöbb orvos azt javasolja, hogy egészen a gyerekvállalásig nyugodtan lehet szedni. Az egy év szünet után csak jobban bekavarhat az újrakezdés.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, sok pasi gondolja azt, hogy a gumi csökkenti az élvezetet, mert nem éri annyi inger sem őt, sem a nőt. Ez részben igaz is. Én több évig védekeztem gumival. Annyira azért nem tragédia, mint ahogy itt sokan előadják.

2018. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 János Gilján ***** válasza:
100%

8-as: "Én több évig védekeztem gumival. Annyira azért nem tragédia, mint ahogy itt sokan előadják."


Ez így általánosítás. Van akinek tragédia és van akinek nem. Mi a feleségemmel sokféle gumit kipróbáltunk és sajnos egyik sem jött be. Ő el sem tud élvezni gumival én meg el tudok, de alig és nem érzem őt rendesen. Megértem és elfogadom a gumi összes előnyét, de azt is meg kell érteni, hogy van, akinek teljesen hazavágja az élményeit a gumi. Ezzel nincs mit tenni, hiába vagdalkozunk ilyenkor a felelősséggel, meg az észérvekkel, attól még ezeknek az embereknek gumival rossz marad a szex és kész. Szerencsés az a pár, akiket nem zavar a gumi, mi 12 éve vagyunk együtt és akárhányszor is próbáltuk akármelyik gumit, mindig ugyanaz volt a végeredmény. Gumi nélkül semmi problémánk nincs, a párom is, meg én is fantasztikus élményeket élünk át.


A fogamzásgátlással az a gond, hogy tökéletes megoldás még most a 21. században sem született rá.


Tabletta: Bár sokat fejlődtek, mégis Hazavághatják a hormonháztartást, a libidót, hüvelyszárazságot okozhatnak.

Spirál: Felfertőződhet és ha hormonos, akkor ugyanaz, lehet a gond, mint a tablettánál. Ráadásul a szál is szúrhatja a makkot. Minden hátránya ellenére ezt tartom a legjobbnak, nekünk is ez van jelenleg, mert a párom nem kaphat hormonális megoldást a magas prolaktin szintje miatt.

Hüvelygyűrű: Kisebb a hormontartalma, mint a tablettának, de aki érzékeny rá, az ezt sem fogja bírni.

Tapasz: Magyarországon nem engedélyezett, de ha az lenne, ugyanaz lenne vele a gond, mint a gyűrűvel.

Elköttetés: Jószerivel visszafordíthatatlan és a libidót is csökkenti.

Gumi: Sokaknak hazavágja az élvezetet, akkor meg a behatolásos szex lényege szűnik meg.

Megszakítás: Ha tökéletesen alkalmazzák, akkor elég biztonságos, (mi 8 évig csináltuk) de marha rossz érzés a legjobb pillanatban kiszállni. Ha pedig egy picit is elrontják, máris ott lehet a baj.

Magmegtartás: Magmegtartó szeretkezés során is szivároghat pár csepp sperma a prosztatából, és abból is meg lehet a baj.

Szex utáni azonnali kimosás: A semminél jobb, de csodát nem tesz. Ha valaki erre alapozza a védekezését, az nem túl okos.


Hát ennyi... A tökéletes védekezés, ha nincs szex, vagy legalábbis nincs behatolás. :D

2018. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a fertőzés veszélyének erősen eltúlzott mivoltára szeretném felhívni a figyelmet. Végigdugtam a nem éppen szűzies önmegtartóztatásáról elhíresült életemet, de két, enyhébb lefolyású gombás fertőzésen kívül soha semmit nem szedtem össze. Pedig egyetlen, pár percig tartó próbálkozástól eltekintve sohasem használtam óvszert. A mai gyalázatosan gyenge immunrendszer két okra vezethető vissza.

1. Agyonfertőtlenített világban élünk. Az immunrendszer nem attól lesz rendben, ha nem adunk feladatot neki, hanem akkor, ha egyfolytában dolgoztatjuk.

2. 40 éve olajokat eszünk állati zsiradék helyett. Az évmilliók alatt beállt rendszerünk nem fog nekünk pár évtized alatt megváltozni! Az étolajoktól nem ürül az epe, márpedig nagyon sok gombás és főleg vírusos infekcióval csak az epesav (valójában lúg) tudna elbánni. Az immunrendszer több mint 70%-a a belekben lakozik. Ezt a 70%-ot mára sikerült gyakorlatilag teljesen padlóra küldeni.

2018. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!