Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete feküdtünk le a barátnőmmel( ez volt az első alkalom mind a kettőnknek) extra safe durex óvszerrel védekeztünk, az első alkalom kicsit érdekes is volt akkor el se mentem, ki se szakadt az biztos hiszen jól tettem föl plusz nagyon óvatos voltam. Azóta párszor meg történt a dolog ugyanúgy nem szakadt ki hiszen nem volt benne levegő. De már egy hete késik a barátnőmnek, igaz emiatt a dolog miatt meg az utóbbi időben eléggé ideges, ami akár késleltetheti is a dolgot. Ettől függetlenul néha érez hasfájást, ma vesz tesztet de nagyon ideges vagyok emiatt. Valami válasz erre? Előre is köszönöm!
2018. júl. 2. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
idegeskedik, plusz még szexel is, ami újdonság, szóval igen simán késhet, ha mindig védekeztetek normálisan óvszerrel és nem szakadt ki, akkor nem igazán van rá esély hogy terhes legyen
2018. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha végig volt rajtad gumi, akkor esélytelen a terhesség. Nyugodjon meg, meg fog jönni a menstruációja.
2018. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen végig használtam gumit, már az elején fel húztam! Köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 2. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, ez normális. A szüzesség elvesztése után előfordulhat, hogy késik a menstruáció. Ha védekeztetek, akkor meg nincs miért aggódni! :)
2018. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, így igaz. A szüzesség elvesztése okozza, hogy késik neki. De ilyenkor azért érdemes tesztet csinálni, hogy megnyugodjatok. Az idegesség miatt is késhet. Feleslegesen stresszeltek napokig. Egy negatív teszt nagy megkönnyebbülés lesz, utána pár nappal meg is jön neki.
2018. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Az első vérzést követően, változó időpontokban is jelentkezhet a menstruáció, tehát lehet rendszertelen az első pár évben !

Valószínűleg a barátnőd esetében is erről van szó, ráaldásul erős stressznek van kitéve a benne lévő izgalmak és félelmek miatt, ami méginkább hozzájárul a a menstruáció késleltetéséhez, erősségéhez,

de például erősebb hasi fájdalmak is jelentkezhetnek !

Szerintem semmi okotok félelemre, ha tényleg valóban megfelelően védekeztetek, de ha titeket ez nyugtat meg, csináljátok tesztet.

2018. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak: igen volt panasza hasi fájdalomra! Köszönöm a válaszokat!:) sokat segít!

Még azt meg kérdezném, hiszen nyílván való tapasztalat hiányban szenvedek. Azt ha véletlenül az óvszer ki szakadna, azt nekem mindenképp észre kéne venni, igazam van?

2018. júl. 2. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Elméletileg érezni lehet, ha az óvszer kiszakad. 5 évig szexeltem gumival, de soha egy se szakadt ki, szóval nincs tapasztalatom. Viszont ha kiszakadt, az látszik.
2018. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg persze gondolom azért az extra safe-nek kicsi az eselye, hogy ki szakad főlleg ha jól van fel téve.
2018. júl. 2. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, az észrevehető !
2018. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!