Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek attól, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek attól, ha a párom rövid ideig próbálkozott megszakításos módszerrel, de aztán védekezett?

Figyelt kérdés

Csak a megszokás kedvéért megjegyzem, hogy privát üzeneteket nem olvasok és nem válaszolok rá.


Előre is bocsi a furcsa kérdésért. Elég furcsa helyzet kerekedett ki. A páromnak régen volt szexuális élete, elmondása szerint akkor nem védekezett, hanem megszakításos módszerrel csinálta és nem volt baj. Én ragaszkodtam hozzá, hogy védekezzünk. Ő azt mondta, hogy nem tudja óvszerrel csinálni, mert akkor nem érez semmit, és "lelankad" az óvszer miatt, mert kényelmetlen és szokatlan neki úgy. Így is volt, aztán arra kért, hogy hogy rövid ideig "berakhassa" anélkül. Lehet furcsán hangzik, hagytam, de kis ideig (elég hülyén érzem magam). Utána már képes volt védekezni, így már nincs gond ezzel ezekután.

Voltam még egyszer hasonló helyzetben régebb, bár akkor nem történt semmi baj. Ennek ellenére mégis aggódom, mert a teherbeesés számomra rémálom. Többször nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, bár remélem most sincs okom aggodalomra.


Személyeskedésre nem vagyok kíváncsi, a hasznos válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. jún. 30. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem védekezik. De ha kis ideig berakhatja akkor utána már képes gumit húzni?

Fuck Logic... :D

2018. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül szexeltetek, szóval ja, lehetsz terhes. Én eleve nem állnék szóba olyan pasival, aki ennyire szánalmas, hogy védekezni se tud rendesen. Csinálj egy tesztet a szex után minimum 2 héttel, de inkább a menstruáció várt első napján.
2018. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem a logikáját:( Nem is akartam logikát keresni ebben, csak remélem, hogy ennyinek még nincs következménye
2018. jún. 30. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak kis ideig volt bent és nem ment el benned, akkor nagy valószínűséggel nincs baj, nem kell aggódni. Ha ennyire félsz csinálj majd egy tesztet.
2018. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A páromnak régen volt szexuális élete, elmondása szerint akkor nem védekezett, hanem megszakításos módszerrel csinálta és nem volt baj. "


Baromi nagy mákja volt, de akár meddő is lehet.


"Ő azt mondta, hogy nem tudja óvszerrel csinálni, mert akkor nem érez semmit, és "lelankad" az óvszer miatt, mert kényelmetlen és szokatlan neki úgy. "


Tipikus ócska kifogás, érdekes, hogy utána "megjavult".


"Voltam még egyszer hasonló helyzetben régebb, bár akkor nem történt semmi baj. "


Neked is lehet szerencsét volt akkor, mert ez egy orosz rulett.


"Többször nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, bár remélem most sincs okom aggodalomra."


Mikor voltatok együtt megszakítással? 2 hét után csinálj tesztet, mert az előváladéktól is terhes lehetsz!

2018. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Épp ez lenne a lényege a megszakításos módszernek, hogy nem ment el bennem.

Meg az lenne a furi kérdés lényege, hogy függhet ez attól, hogy közvetlenül elélvezés előtt szakítja meg, vagy csak nagyon kis ideig "teszi be"? (tehát mondhatni nem is nevezhető igazi szexnek, ami akkor történt, ha úgy nézzük).

2018. jún. 30. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:

"de akár meddő is lehet."


Sajnálom őt, ha erről van szó:( bár most a magam részéről viszont őrülnék.



"Tipikus ócska kifogás, érdekes, hogy utána "megjavult"."


Szerintem nem volt tapasztalata óvszerrel sosem próbálta.. ami elég fura szerintem is.


Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!