Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8napja késik a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8napja késik a menstruációm, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már írtam ki egy ilyen topikot,de azóta vettünk x-epil terhességi tesztet ami negatív lett. 3hete volt két nap kevés barna folyásom. Mitől késhet ennyit? Van miért aggódnom?

2018. jún. 24. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden ciklus egyforma hosszú. Ha a következő vérzés is késik, akkor menj dokihoz. Egyszeri alkalommal nem gond, ha kimarad. Ha a teszt 8 nap után negatív, akkor tuti nem vagy terhes.
2018. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Késhet azért is, mert sokat stresszelsz. Nem írtad, hogy volt-e szexuális együttléted, ami során nem védekeztetek megfelelően, így ebből nem indulhatok ki. Ha a puncid, nedved állaga, szaga jó, akkor beteg nem valószínű, hogy vagy. Rendszeres a ciklusod egyébként?
2018. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ciklusaim általában 31naposak. Nem volt felelőtlen aktus,mindig védkezünk gumival a párommal és a végén megnézzük hogy nem szakadt e ki. Az 6.késési napon vettük a terhességi tesztet.
2018. jún. 24. 21:49
 4/8 A kérdező kommentje:
És 3éve menstruálok,nem mondanám mindig hogy napra pontosan jön meg,de még ilyen hosszú késés nem volt,és az se hogy két napig valami barna dolog jöjjön.
2018. jún. 24. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A MÁV-nál bármi előfordulhat...


De hogy komolyra fordítsuk: ha első szex volt, akkor az egy kicsit összekuszálhatja a dolgokat és ebbe belefér az is, hogy a ciklus egy kicsit megborul. Szerintem légy türelemmel és próbálj nem idegeskedni!

2018. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neeem az első volt. Rendszeres szexuális életünk van :D Nem vagyok stresszes,már megnyugodtam a teszt után.
2018. jún. 24. 21:57
 7/8 anonim válasza:
Az hogy késik a menstruációd számos okból lehet, de az hogy negatív volt a terhességi teszt a 6.napon az még annyira ne nyugtasson meg! Tudtommal két hét kell, hogy jelenzzen bármit is. Szerintem menj el orvoshoz és ő biztosra mond neked mindent. Később is csinálj egy tesztet. Lehet stressz miatt is amit mar emlitettek, ételektől is lehet, új gyógyszer hatása is vagy ha pl most kezdtél el fogamzásgátlót szedni. (Eleinte szokatlan lehet a szervezetnek.) Remélem nincsen gáz, de a helyedben még csinálnék később meg egy tesztet és elmennék orvoshoz.
2018. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2018. jún. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!