Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késik a menstruációm....

8napja késik a menstruációm. Ma és tegnap megjön érzésem volt. Meg fog jönni vagy beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
15én foganhatott a baba.
2011. jan. 28. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

En mar reg teszteltem volna!!!

Majd irj mi lett az eredmeny. Sok szerencset ;)

2011. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha több, mint egy hete késik, az már javából nem a beágyazódás ideje :)


Tesztelj és képet kérünk a dupla csíkról :)


12 hetes kismama

2011. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
25-én teszteltem.Akkor negatív volt.Jövőhéten csinálok még egyet.Igazából az lenne a cél hogy még ne legyen baba,de ha van akkor marad is:)
2011. jan. 28. 17:23
 4/25 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Akkor legyen úgy, ahogy szeretnéd :)

2011. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Egy 16éves felelőtlen lány vagyok:(:(Barátom 19éves.

Majd írok hogy mi lett végül.

2011. jan. 28. 17:48
 6/25 anonim ***** válasza:

Nos, ez így másabb tészta..

Az nem a legszerencsésebb, hogy csak ennyi idősek vagytok.

Az dicséretes, hogy beismered, felelőtlen voltál-talán több ilyen nem lesz.


Az viszont nagyon dicséretes, hogy tudsz normálisan írni-ellenben a Veled egykorúakkal :)


Drukk-drukk...

A nőgyógyászhoz nem gondoltad, hogy elmenj? Nehogy nagy baj legyen /ciszta, komolyabb fertőzés..bármi Nem akarlak ijesztegetni, csak ezek jutnak még eszembe.

2011. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jövőhéten mindenképp elmegyünk nőgyógyászhoz.És ha bebizonyosodik hogy babát várok,megyünk majd érdeklőd:családsegítőbe,terhes tanácsadóba.Muszáj mindent megtudnunk,mert a családom ki fog engem tagadni,és félek hogy rosszat tesznek majd nekünk.Míg be nem töltöm a 12.hetet nem is szeretnék nekik szólni.Rettegek:(Ha most nem vagyok várandós,ez biztos hogy egy életre megtanultuk hogy mi is az a nem védekezés.Előváladékból tudom kevés az esélye,de szerintem én leszek az egyik elő példa.
2011. jan. 28. 18:10
 8/25 A kérdező kommentje:

Csináltam önvizsgálatot,bár tudom ez sem ajánlatos.Csak egyszerűen nem tudok nyugodtan ülni.A méhszájam könnyen elérhető.

Ha baba van megpróbálunk majd mindent megadni neki,minimális segítséget a barátom szüleitől is kapnánk.

2011. jan. 28. 18:13
 9/25 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha van baba, és a szüleid kitagadnának, akkor én segítek Nektek, amiben csak tudok.

Most várom a második babánkat, tudok segíteni pár dologban.

Amúgy melyik városban laksz?

2011. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar megyében.Egyebet egyenlőre még meg szeretnék erről írni.Bocsi.

Nagyon szépen köszönöm!!!:)

Szerinted oda tudnék valahogy költözni a barátomhoz?El lehet valahogy intézni?

2011. jan. 28. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!