Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késik a menstruációm....

8napja késik a menstruációm. Ma és tegnap megjön érzésem volt. Meg fog jönni vagy beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
15én foganhatott a baba.
2011. jan. 28. 16:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Dec.23án jött meg és 6napig tartott.

Köszönöm szépen a segítségeteket!Megpróbálok megnyugodni,remélem menni fog.

2011. jan. 28. 20:44
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!!!Úgy néz ki hogy megjött.Elsőnek a bugyimon volt pár barna csepp,amiből már egyre több jön és kezd átmenni pirosba.

Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm hogy segítettetek!!!!Mindenkinek sok boldogságot kívánok,és én pedig megigérem hogy még egy ilyen felelőtlen bal lépés nem lesz!!!!!

2011. jan. 29. 09:06
 23/25 anonim ***** válasza:
látod, mondtam én, hogy ha nem gondolsz rá éjjel-nappal megjön nem lesz semmi baj. Örülök, hogy megjött. Utolsó (pár) válaszoló
2011. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jól van, örülök neki :)

A későbbiekben sok sikert a családalapításhoz! Addigra talán a szüleid is lenyugszanak és elfogadják a párodat és a szüleit!


További minden jót :)

2011. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Viszont kívánom én is:)

2011. jan. 30. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!