Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késik a menstruációm....

8napja késik a menstruációm. Ma és tegnap megjön érzésem volt. Meg fog jönni vagy beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
15én foganhatott a baba.
2011. jan. 28. 16:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Akkor jó messze vagy.. :(


Oda tudsz költözni, persze, de szerinted az Ő szülei hogyan fogadnák? Mert ha ott is kiverné a biztosítékot, akkor nem tudom, hova mehetnétek :(

Anyukáddal nem vagy olyan viszonyba, hogy megbeszéld Vele ezt a "problémát"?

2011. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az ő szülei is biztos ki fognak akadni,de annyira nem hogy kirakjanak minket az útcára.Biztosak vagyunk benne hogy segíteni fognak nekünk.A szüleim nincsenek jóba a barátom családjával,mert az ő apukája nem visz haza havi 500-600ezret,csak 150et mondjuk.Így azt sem engedik hogy együtt legyek a barátommal.És most akkor majd az a hír hogy terhes vagyok...Hát nagy harc lesz itt ez egyszer biztos.De ez nem fog a gyerekem életére menni.Úgy mond vállalom a felelősséget azért,amit elkövettem.
2011. jan. 28. 18:29
 13/25 anonim ***** válasza:

Tudod, én lassan két gyerekes anyaként ilyent nem csinálnék. Mármint, hogy kitagadjam. Nem ugrándoznék örömömben az biztos, de azért régebben is 16 évesen szültek a "nők" és 15 elfértek és megéltek egy házban.


Ha minden kötél szakad, ezt mond meg anyudnak és kérdezz rá, Ő hány évesen szült Téged...


Ha a barátod szülei segítenek, akkor tök jó. Csak /sajnos ez az általános/ mivel ilyen fiatalok vagytok, sajnos nagyon kicsi rá az esély, hogy együtt öregedjetek meg.. Ha a barátod túl korainak érezné idővel az apaságot és szakítanátok, akkor Neked marad a pici, de se ház, se család.

Elég lelombozó, tudom, de jobb előre belegondolni a lehetőségekbe.


Mikor is fogsz tesztelni? Vagy mikor mész dokihoz?

2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát igen,nem tudni mit hoz a jövő...:/

Jövőhéten teszt,aztán nőgyógyász.

Segítenél nekem abban hogy mégis milyen iratot vigyek majd oda,mikre kell majd válaszolnom,és milyen vizsgálat lesz?

2011. jan. 28. 18:59
 15/25 anonim ***** válasza:
Hat sajnos en is egy elo pelda vagyok, mi is megszakitasos modszerrel "vedekeztunk", pedig nem vagyok egy felelotlen no..vagy megis.. Lassan 30 eves egy gyerekes anyuka, meghozza egyedulallo mivel az apuka sz..ban hagyott.. Nem voltam kepes en sem elvetetni a babat valahogy felnevelem mind a kettot.Ennyi ido kesesre vagy ciszta vagy terhesseg, teszt mar biztosra kimutatja.
2011. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Pár napon belül kifog derülni hogy mi is a helyzet.Azt is köszönöm hogy nem lettem lenézve meg ilyesmi.A barátom mellettem áll,bár sose tudni mi lesz később.Félek...nagyon félek.Tudom nagyon buta voltam,egy életre megtanultam.Ha babás vagyok,remélem jó szülök leszünk majd és letudok ülni a gyerekemmel megbeszélni az ilyen dolgokat(védekezés stb.)én nem tudtam ilyet megbeszélni anyuval,habár enélkül is tudtam mit szabad mit nem.
2011. jan. 28. 19:59
 17/25 anonim ***** válasza:

szia!


ha eléred a méhszájad akkor szerintem nem vagy terhes. Főleg, ha jól veszem ki a szavaidból akkor csak előváladéktól lehetsz terhes. Vagy nem jól gondolom? Szerintem a sok stressz miatt késik. Ha 8 napja késik, azt jelenti, hogy 20-án kellett volna megjönnie. 15-e pedig öt nappal előtte van, így szerintem nagyon minimális az esély terhességre. Hány naposak a ciklusaid? Szokott késni vagy pontosak? Amúgy én is Hajdú-Bihari vagyok, egy kisfiú anyukája.

2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szia!Igen teljesen jól értetted,előváladékból lehet ha az vagyok.A ciklusaim 28-29naposak,és mindíg pontosan.Igen lehet a stressz,barátom is azt mondja,de bizonytalanok vagyunk.
2011. jan. 28. 20:15
 19/25 anonim ***** válasza:
szerintem ne idegeskedj rajta és ha nem kattog rajta az agyad állandóan meg is fog jönni. Dec.-ben én is úgy jártam, bár mi szeretnénk babát és azért járt folyton az agyam rajta, és nekem is késett 3 napot, pedig pontosak a ciklusaim. Ha meg nem akar az ember, akkor meg még inkább stresszel. Szerintem nem vagy terhes. Mi megszakítással védekezünk 6 éve és nem lett belőle baba (még mielőtt valaki leszúrna, ezt nem azért írtam, hogy ajánljam ezt a módszert) a fiam úgy fogant, hogy akartuk. Tudom nehéz nem erre gondolni, de szerintem ne idegeskedj és meglátod megjön. Legközelebb meg okosabban, de ebből már te is levonod szerintem a tanulságot. Ha meg mégsem lenne igazam én is szívesen segítek.
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
előzőleg mikor volt meg?
2011. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!