Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8napja szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8napja szedek fogamzásgátlót (Mercilon), a 7. napon lefeküdtünk a barátommal de nem ment el bennem. A menstruációm első napjától szedem de még mindig megvan. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
A mentruációm múlthét vasárnap este későn jött meg, de "csak" hétfőn délután vettem be az első szemet. Azóta is megvan és félek hogy baj lesz belőle. Azt mondták nekem hogy semmi képp se vegyek be 72órás tablettát mert a fogamzásgátló így is tele van hormonnal és nem kell még egy lórúgásnyi. Viszont tesztet se tudok még csinálni.
2009. szept. 14. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló mellé semmiképp sem szabad sürgősségi tabit bevenni. Ha a menstruációd első napjától szeded rendszeresen a fogamzásgátlót, akkor már védve vagy, úgyhogy nyugi van :)
2009. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
miért nem előbb gondolkodtál... eső után köpönyeg.
2009. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.:) De az nem baj hogy 8napja megvan? Szerintem a fogamzásgátló elkezdése miatt kavarodott így össze. Legalábbis nagyon remélem..
2009. szept. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!