Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a gyógyszer szedését az orvos javaslatára (szünetet tartok). még nem jött meg. Milyen teával vagy mással lehet előidézni a menszeszem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várd meg míg magától megjön. Sajnos ez elég hosszú időbe is beletelhet, de hagynod kell, hogy a szervezeted magától visszaszokjon ahhoz, hogy nem viszel be a szervezetedbe plusz hormonokat.
2008. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a nődokid írhat fel mastodynon nevű homeopatias cseppeket peldaul.


vagy ha teát szeretnél: cickafarkfű tea

"Nőknek: A cickafarkfű és a menstruáció

A cickafarkfű ideális a görcsös menstruáció enyhítésére és a szabálytalan ciklus természetes kezelésére. Az illóolajában található kamazulén görcsoldó hatású, amely a simaizomzatra fejti ki hatását. Az ösztrogén nevű női hormonhoz hasonló hatóanyaga szabályozza a ciklust. Akinek gyakran késik a menstruációja, előtte 8-10 napon át igyon egy-egy cickafarkfű teát."


a fogamzásgátlókat szeretik mindenki, nekem pl petefészek cisztám volt, és jopar nogyogyasz megprobalt fogamzásgátlóval "tünetmentesíteni", mert nagyon szépen beállítják a ciklust, stb.. én nem fogadtam el, inkább kerestem egy orvost, aki meg is gyógyít, de az egyik ismerősöm pont ugyanezzel a problémával szedett tablettát. a vicces, hogy trombózisa lett a fogamzasgátlótól. sajnos én sokáig szedtem fogamzasgatlót, es keson tudtam meg, hogy mennyi káros hatása van a későbbiekben (5-10 ev mulva), szerintem nem éri meg, probalj mas alternativ vedekezesi formát találni.

(hiaba nincs benne hormon meg hasonló blablák, amivel etetnek, nem egészséges).

2008. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régóta szedted már? Ha csak pár éve, akkor nem kell ám szünet, látod, többet ártottál vele magadnak!
2008. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!