Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik szedték a Diane 35-t és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szedték a Diane 35-t és abbahagyták el is múltak végleg a pattanások? Illetve dohányzás tényleg ellenjavalt?

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál ő küldött el nőgyógyászhoz és allergia vizsgálatra, mivel államon főleg kijönnek még 26 évesen is pattanások.

Csináltattam hormonvizsgálatot, nőgyógyász erre írt fel Diane 35-t, de annyi mindent olvastam a betegtájékoztatóba.

Nos én dohányzok, és előző fogamzásgátló tablettától olyan migrénes roham tört rám hogy lezsibbadt a fél oldalam a nyelvem, a lábam a karom, és csak 10 perc után tértem magamhoz, akkor abbahagytam azt a fogamzásgátlót, azóta nem is volt ilyen rohamom.

Akkor eldöntöttem többet nem szedek fogamzásgátlót, de ugye a Diane végül is nem az ,de a betegtájékoztató azt írja ellenjavalt a korábbi migrén és a dohányzás.

Szerintetek holnap felhívjam a dokit megkérdezni vagy ne zargassam? Élőben ezt elfelejtettem mondani.


2018. ápr. 9. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném be.....
2018. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a parám ezért kérdeztem véleményeket.. :-/
2018. ápr. 9. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A ragyás bőr nálam sose lenne elég indok arra, hogy hormonokat szedjek... Nyilván ez így nagyon kényelmes megoldás a nőgyógyásznak, hiszen nem kell téged semmilyen vizsgálatra küldeni, és amíg havonta kiváltogatod a gyógyszert, tejel neki a gyógyszergyár. Menj kozmetikushoz, vagy olyan bőrgyógyászhoz, aki hajlandó rendesen kivizsgálni téged!
2018. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De milyen vizsgálat kéne még?

Elküldtek hormon meg allergia vizsgálatra,teljes vérképre,minden negatív.

De nem merem beszedni Diane-t, bőrgyógyász is írna fel gyógyszert azt mondta ha negatív lesz minden, inkább maradjak annál nem?

Hisz mindkettő a pattanásokra hat csak egyik nincs tele hormonnal, csak nem szabad mellette teherbe esnem.

2018. ápr. 10. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hormonmentes dolgokat szedj bőrproblémára. Amikor nekem tiniként durva pattanásaim voltak, a kozmetikusom rendelt egy krémet (sajnos a nevére már nem emlékszem), az is bevált. Próbálj ki több fajtát.
2018. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én már túl vagyok kozmetikuson, minden féle hámlaszló, drága-

Bőrgyógyász szerint nem vészes a dolog alacsony dózisú gyógyszert kapnék, de hát hogy 26 évesen ne merjek smink nélkül kimenni az utcára tök zavaró.. állam van tele folyton :(

Van egy kisfiam, nem akarom újra átélni azt a múltkori rohamot, az olcsó kencén. biztos a fogamzásgátlótól volt azóta se volt olyan.

Na de nem akarok ennyit nyafogni, csak jól esett leírni valakinek :)

2018. ápr. 10. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hormonilag rendben vagy, akkor se Roaccutant, se Dianét nem szabadna szedned, mert egyik se fog helyrehozni.

Belgyógyász és góckutatás a következő lépés. Lehet szervi bajtól, rossz fogtól (íny alatti bölcsességfogtól is)...

2018. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben vagyok , csak tesztoszteronom magas, ami férfihormon, az okozhat sajnos pattanásokat, erre írta ugye a Diane 35-t .

2 íny alatt lévő bölcsességfogam is van ,de nem okoz panaszt, és sajnos ez már régebb óta fent áll a pattanás probléma mint hogy az odanőtt.

Őszintén nem merem kivetetni, főleg hogy panaszmentes.

2018. ápr. 10. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Aurás migrénnel (márpedig ha neked lezsibbadt a fél oldalad, akkor az igen csak aurás migrén) TILOS fogamzásgátlót szedni. Dohányozni sem kellene mellette...
2018. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi , de csak egyszer volt életemben mikor 2 éve elkezdtem a belara fogamzásgátlót, de legalább már tudom mi volt akkor.
2018. ápr. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!