Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után véd a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után véd a fogamzásgátló? ( Diane 35 )

Figyelt kérdés
A prospektusban abszolút egy szó nincs erről, és mivel olyan gyógyszer, aminek csak a mellékhatása a fogamzásgatlás, így fogalmam sincs, hogy mennyi idő után lehet szexuális együttlétem óvszer nélkül. ( Soha nem szedtem fogamzásgátlót eddig, ezt is a pattanásaimra írták fel.) Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2017. júl. 18. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés... nem tudom nekem az a mondat hogy"csak a mellékhatása a fogamzásgátlás" nem hangzik jól mivel nem kifejezetten a fogamzásgátlás a hatása. Nem vagyok szakértő ebben de inkább szerezz be egy normális fogamzásgátlót. :)
2017. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a bigyó tulajdonképpen egy antiandrogén, mivel 22 évesen tesztoszteron túltermelődésem van, emiatt vannak a pattanások. Másrészt egy nagyon erős fogamzásgátló is. :)

Ha kicsit jobban utánanézel, láthatod, hogy sok az ellentétes vélemény a gyógyszerről, van aki imádja, évekig szedte és van, aki mentve int tőle, hogy " jaaaj nehogy egy szemet is bevegyél, mert tönkreteszi az egész hormonháztartásod, meddő leszel stb.

2017. júl. 18. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában úgy szokott lenni hogyha a menstruáció 1.napjától szeded akkor onnantól véd ha pl 3-5napon akkor 7nap után(?) de általában szokták mondani hogy érdemes megvárni egy levél kiszedését :)
2017. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a Diane tabletta szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is fogamzásgátlást alkalmaznia." - tessek, a tablettat betegtajekoztatojabol.
2017. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!