Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille vagy Diane? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille vagy Diane? Mi a kulonbseg? Diane ved egyatalan? Tovabb lent (? )

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal, o azt mondta hogy Diane-t ir fel nekem, mert pattanasos a borom, de a recepten Dienille volt. Az asszisztens uthette felre vagy en erthettem rosszul, nemtudom, a gyogyszertarban vettem eszre es Diane-t kertem vegul. Van kulonbseg? Megkerdeztem az orvost hogy ugye ez rendes fogamzasgatlo, nem csak a mellekhatasa a "borszepitonek"? Azt mondta hogy rendes fogamzasgatlo. Itt viszont azt olvasom hogy a Diane-nek csak a MELLEKHATASA a fogamzasgatlas. Most mi legyen? Mar kivaltottam, most ezzel kidobtam 5000ret egy olyan gyogyszerert ami nem is biztos hogy ved a terhesseg ellen?

2017. máj. 17. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót, minden le van írva benne. Ez egy hormonális fogamzásgátló. Régen én is szedtem.
2017. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de akkor biztosan ved vagy a Dienelle jobb lett volna?
2017. máj. 17. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan ved, csak ezt nem lehet sokaig szedni, fel-1 ev mulva majd valtani kell. Magasabb a hormontartalma.
2017. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom szepen nektek!
2017. máj. 17. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 évig szedtem, fogamzásgátló céllal írta a doki és mellékesen ez okozott nálam súlyos aknét és tönkretette a pajzsmirigyem. A doki mondta hogy majd a tabi segít.. hát mint kiderült mellékhatása az akné ha úgy van és nálam kijött de ő nem figyelt erre. Sajnos akkor még nem tulajdonítottak jelentőséget annak hogy nem szedhető sokáig.


A Diane súlyos gondok esetében írható fel, de akkor is inkább endokrinológussal kéne kezelni az olyasmit.

A Dienille meg sima fogamzásgátló aminek lehetséges jótékony mellékhatása a bőrre gyakorolt hatás.

2017. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Endokrinologushoz is megyek majd, de csak 4 hónappal későbbre kaptam idopontot.. meg van ket honap😩
2017. jún. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!