Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez 100%ig biztos? Túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez 100%ig biztos? Túlságosan túlreagálom?

Figyelt kérdés
Most lehet hülyének tűnök de egyszerűen nem tudok nyugodni.2 teszt (clear blue,maria romed) is negatív lett 2-3 hét után és semmi tünet nem jelentkezik.. azóta megjött 2szer a menstruációja ugyan úgy ahogy eddig semmi változás, de Én akkora hülye vagyok hogy nem tudok belenyugodni mert az jár a fejemben, hogy mi van ha mégis ott titokban fejlődik a baba:/..Köszönöm a véleményeket?Most megint tesztelni fogunk csak azért mert én ennyire de ennyire bizonytalan,félős vagyok.Köszi
2010. jún. 10. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ilyen csajoknak mint te nem érdemes szexelni.
2010. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen fölösleges a teszt.Ha ennyire aggodtok akkor menjen orvoshoz.Egy vizsgálat sosem árt.És ha ennyire féltek az esetleges terhességtől, máskor legyetek óvatosabbak.
2010. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha menstruál akkor tuti hogy ott nincs gyerek nyálkahártya az ott szépen leválik ahova a zigóta ágyazódna be szóval kizárt dolog, pláne hogy az ilyen tesztek hormon alapúak és ugye a tervességgel jár bizonyos hormonok jelenléte amit ezek a tesztek kimutatnak. Szóval ajánlom egy biológia könyv felcsapását ilyen esetekre.
2010. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!.Utolsónak.Néha megesik hogy van menstruáció terhesség mellett is! Ismerek oylan embert akinek teljesen ugyanolyan volt mint mindig és terhes volt.. Na meg megesik néha hogy a szervezet kevesebb HCG hormont termel ezért negativ a teszt.De csak én vagyok túl pesszimista és bizonytalan
2010. jún. 10. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, hülye vagy, bizonytalan, félős és értelmetlenül aggódsz.
2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100% MTV
2010. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Doki -> ultrahang. Az biztos választ ad.
2010. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szexelj, ha ennyire paranoid vagy.

Nem védekeztetek, és azért félsz? Vagy minden közönséges aktus után elvégeztetsz tíz tesztet a partnereddel?


NEM TERHES.

2010. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, van olyan, h megjön, amikor terhes vki. de miért nem védekeztek akkor????
2010. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, és orvosrol hallottál már? mi lenne, ha elmenne a baratnod 1 vizsgalatra?
2010. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!