Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túlreagálom vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy tényleg terhes lehetek?

Figyelt kérdés

legutoljára amikor együtt voltunk partneremmel (utána szakítottunk) gumival védekeztünk. Elment benne, amit én nem vettem észre és nekem sem kellett sok és ezért nem húzta ki hanem folytatta.

Ezek után 2 hét késéssel jött meg, általában 3 napig erős a vérzés és utána már csak barnás, de most csak 2 napig volt erős a vérzés.

Az aktus után 10. napon csináltam egy tesztet (Gabriella), ami negatív lett.

Igazából már beképzelem a terhesség tüneteit, reggelente addig nincs hányingerem, amíg eszembe nem jut h terhes lehetek, a cicim nem változott semmit.

Szerintetek csak túlreagálom a dolgokat, vagy van tényleges félni valóm?


2011. máj. 7. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem emnagyon vagy terhes :) nemkel erre gondolni állandóan
2011. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2011. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2011. máj. 7. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de a 10. napon a teszt kori volt. Csinálj még egyet, aztán nyugodj meg.
2011. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem... ezért szakítottatok?
2011. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem...nem ez miatt....ez ennél sokkal bonyolultabb volt. Ilyen se veled - se nélküled kapcsolat (volt).
2011. máj. 7. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes, ne aggódj!Biztos, ami biztos csinálj meg egy tesztet, hogy megnyugodhass!
2011. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a normális választ...

megfogadom a tanácsod:)

2011. máj. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!