Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Lehet hogy...

Terhes lehetek? Lehet hogy csak túlreagálom.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok...Van egy "komoly" kapcsolatom már ha ezt ilyen korban komolynak lehet nevezni...2-szer feküdtünk le a barátommal,mind kétszer védekeztünk...és a barátom nem bennem ment el...most mégis félek...több mint 2 hete nem jött meg,ami lehet hogy még csak azért van mert még nem állt be(sokszor van hogy kimarad)de akkor is,mostanában furcsán émelygek és mintha szúrna a hasam...ááá...mindenre figyeltünk,szeretjük egymást...tudom hogy most jönne az,hogy nem ebben a korban kellett volna elkezdeni,stb...de lehet,hogy ok nélkül parázok /=
2010. jún. 25. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor anno elvesztettem a szüzességem, késett pár hetet.

A barátnőimnek szintén.

Hogyan védekeztetek?

2010. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
ok nélkül parázol... :) viszont tanulmányozhatnád a biológia könyvedet...
2010. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha használtatok gumit, akkor nem lesz baj:D

Nem árt egyébként utána ellenőrizni a gumit, mert kiszakadhat. Használat után a mosdóban eressz bele vizet, látni fogod, ha lyukas. Na, olyankor kell szólni a szülőknek.

2010. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tudom hogy igy első látásra teljesen hülyén hangzik >.<

óvszerrel védekeztünk,és énis ezzel vesztettem el a szüzességem...

2010. jún. 25. 16:10
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat (:

az óvszer nem szakadt ki,utána megnéztük....

2010. jún. 25. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha az első perctől kezdve fenn volt, nem lehet gond.

Nyugodj meg.

Anyukáddal nem tudsz beszélgetni ezekről?

2010. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor nyugi
2010. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
végig fentvolt...anyával elég régen beszéltem ilyenekről,azóta nem nagyon hoztuk fel a témát.
2010. jún. 25. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes, ne aggódj! A védekezés nagyon is helyes, jól csináljátok! Szerintem kicsit korai a szex, de te tudod, ez csak az én véleményem. Ebben a korban még könnyen előfordul szabálytalanság a ciklusban, nem probléma, majd beáll.
2010. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megpróbálhatnál anyukáddal beszélni erről, neki is biztos jól esne, hogy bizalommal vagy iránta, s neked is jó tudni, hogy ilyen témában is számíthatsz rá
2010. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!