Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a párommal, eddig gumival védekeztünk, de szeretnék most elkezdeni fogamzásgátlót szedni.

Nem kell a sátán bogyójának beállítani, tudom a lehetséged hátránxait és előnyeit is :D

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki-mikor kezdte szedni, volt-e valami komplikáció vele? Illetve előhozza a hüvelyi fertőzést (gombás fertőzésre hajlamos vagyok)?

Légyszi korral!

Előte köszi :)

18l



2018. febr. 28. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

3 éve szedek fogamzásgátlót, 18 évesen kezdtem. Az első pár napon kis piros pöttyökkel lett tele az egész testem. Barátom azzal vigasztalt, hogy a Pöttyös az igazi. Szerencsére hamar elmúltak. Volt egy kis időszak, amikor ingadozott a libidóm, de az is gyorsan elmúlt. Nekem alapból 28 napos ciklusom volt a gyógyszer előtt is, így azzal nem történt nagy változás. A menstruációm alatt sokszor elájultam, erre az orvosok annyit mondtak, hogy a vérveszteség miatt még lejjebb megy az amúgy is alacsony vérnyomasom. Mivel gyógyszer mellett mű vérzés van (megvonásos vérzés), így sokaknak kevesebb lesz a távozó vér mennyisége, és rövidebb ideig tart a vérzés. Ez nálam is így van, és nagyon jól jött, mert így ritkábban kell itt-ott összekaparni engem. Hüvelyi fertőzést nem hiszem, hogy előhozott volna. Párszor volt fertőzésem, de nem hoznám összefüggésbe a fogamzásgátló szedésével.

21N

2018. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!