Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Noriel fogamzásgátló tablettár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noriel fogamzásgátló tablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
Noriel fogamzásgátló tablettát írt fel az orvosom, de sehol semmi információt nem találok róla. Esetleg ismeri valaki?

2017. júl. 18. 10:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia, én hétfőn kezdtem el szedni. Eddig nincs vele semmi baj. Már a patikákban is nehéz volt megtalálni annyira friss még a gyógyszer. Kerestem én is véleményeket, de én sem találtam semmit. :)
2017. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem ma írta fel az orvosom, kíváncsi leszek rá, hogy milyen.
2017. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rebellefleur000 válasza:
Ma kezdtem el szedni, majd írok róla, ha lesz valami észrevételem. Azóta valakinek valami?
2017. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ötödik levelem, és eddig egyetlen negatív hatását észleltem, mégpedig a mellfájdalmat. Nem a legjobb, de mivel más gondom nincs, és ez is tűrhető, nem láttam értelmét váltani :)
2017. nov. 19. 22:37
 5/13 anonim válasza:
Nekem nem jott be, a 4.levelet szedem, hangulatingadozastol kezdve, a zsirosodo boron at minden megjelent. Hetente ingazik 4-5kg rajtam, es a szexualis eletemet is tonkrevagta, kicsit sem kivanom szinte soha. Valtason gondolkozok.
2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vida válasza:
Én kb 8 napja kezdtem el szedni (a menstruáció első napján) ês kicsit már tököm kivan. Az normális ha már két napja nem hagy foltot a betétben, viszont a wc papír még véres minden alkalommal?
2018. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia,en 4honapig szedtem de úgy döntöttem nem szedek fogamzásgátlót egy ideig.Egyebkent csodát művelt a borommel es hajammal!

Elotte hatalmas undorító gyulladt pattanások voltak a fejemen, hátamon,dekoltazsomon,de ezek megszűntek.A hajam is zsíros volt,mostanra rendbe jött!

Ket havi adag maradt bontatlan, azoktól szeretnék megválni ha valakit érdekel írjon....

2018. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Végül én is abbahagytam a szedését. Megv úgy akármilyen fogamzásgátló szedését. Sajnos nem a gyógyszer hibája, hanem alkati kérdés miatt. Visszeresedni kezdett a lábam és autoimmun betegség is kialakulni kezdett, így erősen ellenjavalt lett a szedése.
2018. júl. 2. 09:20
 9/13 anonim válasza:
En csak most egy hete kezdtem el szedni, de tele lettem pattanassal, a testem fura piros kiutesekkel, illetve alhasi fajdalmaim vannak. De ami a legrosszabb, mensi utan par napig barna volt a folyasom, azutan ilyen sargas es most veres, illetve mar viszket is a szeneremtest. Egyelore nincs lehetosegem elmenni a dokimhoz, szerintetek bolcsebb dolog lenne abbahagyni a szedeset? Ez a veres folyas mar aggaszt, na meg nehai viszketes
2018. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Véres folyás elvileg előfordulhat első pár hónapban, de a többi tünet tényleg aggasztó.

Helyedben abbahagynám, és későbbiekben visszamennék az orvoshoz, hogy másikat írjon fel.

2018. szept. 13. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!