Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Noriel fogamzásgátló tablettár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noriel fogamzásgátló tablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
Noriel fogamzásgátló tablettát írt fel az orvosom, de sehol semmi információt nem találok róla. Esetleg ismeri valaki?

2017. júl. 18. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is most írta fel az orvosom. Ti hanyadik naptól nem védekeztetek? A betegtájékoztatón az van hogy az első naptól véd

2018. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Ha valakit még érdekel, nekem bevált. Három hónapja szedem. Az első hónapban nekem is jelentkezett a vérzés után sokáig tartó barna folyás, de a második alkalomtól teljesen normális volt.

A második tablettamentes naptól kezdődik a vérzés kb és 1-2 nappal a hét letelte előtt el is múlik teljesen, szóval 4-5 napra redukálta az addig 7-8 napos menstruációimat, ami szerintem nem rossz.

Talán annyit tudnék felhozni ellene, hogy a szedése óta szex előtt kevésbé nedvesedem, de aktus közben nem áll fenn a probléma, úgyhogy nem nevezném kimondottan hüvelyszárazságnak a jelenséget. A bőröm és a hajam kicsit kevésbé zsíros, hízást nem tapasztaltam miatta és szőrösödést sem, ami nálam kimondottan problémás lett volna az eleve sötét, erős szőrzetem mellett. A szedése óta talán kicsit visszafogottabb is a szőrösödés, bár ez lehet csak a téli időszak miatt van, amikor ritkábban borotválkozom és kevésbé feltűnő, ha gyorsan nő vissza. Mindenesetre erősödni, vagy sötétedni semmiképp nem kezdett és nekem az már fél siker.

2019. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem sajnos nem valt be, 5 honap utan masikra kell valtanom mert nekem felboritotta a ciklusom (ezenkivul mast nem eszleltem). maradt 1 teljes levelem viszont, ha barki szamara erdekes lehet, keressen nyugodtan
jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!