Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedett valaki altforalle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedett valaki altforalle fogamzásgátló tablettát? Vélemények?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyon rossz kategóriába tettem, nem tudtam hova kéne :)
2017. aug. 24. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
egy gyogyszer szedese elott sose legyen mervado, hogy kinek milyen tapasztalata van vele, mert mindenkire maskepp hat. ha nogyogyasz irta fel, akkor nyugodtan kezdd el szedni, aztan majd kiderul, hogy megfelelo neked, vagy nem. ennyi.
2017. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szedem nekem bevált.
2017. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 qwertyu ***** válasza:
100%
Nekem is minden rendben vele. Nincs kellemetlen mellékhatás és szinte órára pontosan jön meg. Viszont tényleg egyénfüggő kinek mi válik be. Ismerősömnél ugyanez például fejfájást okozott ezért váltott egy másikra ami már jó volt.:)
2017. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én is ezt szedem fél éve. Semmi mellékhatása nincs nálam, pedig elég érzékeny vagyok ilyenekre. Csak ajánlani tudom :), de igen, kinek mi válik be, vagy mit fogad be a szervezete. Bár ezekben már nagyon kevés hormon van.
2017. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából az orvos is azt mondta, hogy ez annyira kis minimális tabletta, hogyha ő szedné akkor sem lenne semmi baj (férfi) :)

De így akkor gondolom túlzott jótékony hatásai sincsenek. Bőrre, cicire mondjuk :D

2017. aug. 28. 11:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Menstruációs fájdalmatok elmúlt tőle?
2017. aug. 28. 11:38
 7/16 anonim válasza:

Ahogy írták, mindenkinél máshogy hat, de azért leírom a 4 éves tapasztalatomat vele.


ALTFORALLE 3 mg / 0,02 mg :

Ezt kaptam először 16 évesen, kevesebb lett a pattanásom, nem igazán voltam sose olyan görcsös, így abban nem változtatott, viszont enyhébb lett a vérzésem menstruációkor. Picit hízékonyabb lettem (3 év alatt feljött + 15 kiló, így 75-ből 90 kiló lettem), de nem is igazán tettem ellene. Amikor meg elkezdtem odafigyelni az étkezésemre és eljártam sportolni, elkezdett szépen lejönni ez a felesleg. Miért váltottam? Mert 19 évesen nagyon durván pattanásos lett a nyakam (kb már fél éve tartott a folyamatos gyulladás), amit mondtam is a nőgyógyászomnak, hogy lehet, hogy esetleg a gyógyszer a gond, így kaptam egy erősebb hatóanyagút.


ALTFORALLE 3 mg / 0,03 mg :

Elkezdtem ezt szedni 19 évesen, eltűntek a pattanások a nyakamról, de egy mellékhatása lett: iszonyatosan elkezdtem hízni. 1 év alatt 85 kilóról 98 kiló lettem. Viszont ez alatt már jobban figyeltem az étkezésemre és sportolni is eljártam hetente. Nem azt mondom, hogy salátán élek, de közel annyit nem eszek, mint amennyit ettem az előző gyógyszer alatt. Ez idő alatt egy picit a libidóm is csökkent, de az is közre játszhat benne, hogy frusztrált vagyok a súlyom miatt... Nem vagyok alacsony, így az a 80-85 kiló már nagyon jó lenne.


Szóval most egy másik fajta 0,02 mg hatóanyagú tablettát szedek, ami remélem ezt a túlzott hízékonyságot helyrebillenti. :)


Viszont ez az én tapasztalatom a gyógyszerrel!

2018. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én azóta is szedem immár több, mint egy éve és jelentem semmi mellékhatást nem vettem észre. Cicim nem nőtt, nem híztam tőle és a bőröm sem változott.


Viszont a kegyetlen görcsök valóban elmúltak :)

2018. szept. 12. 02:19
 9/16 anonim válasza:
Sziasztok, en most kezdem el az Altforalle-t szedni ha nem túl személyes az lenne a kérdésem hogy ti mennyi idő után hagytátok el az ovszert? Hiszen a betegtájékoztatóba ugy van írva ha a mensi első napján akkor azonnal véd (hát én ebben nem teljesen hiszek), az interneten pedig sok félét lehet olvasni van aki várt 1 hónapot van aki 13 napot de van olyan aki a mar az 5. napon lefeküdt ,,védekezés” nélkül a párjával:)
2022. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem 2 hetet én azért vártam.
2022. dec. 20. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!