Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aki szed fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Az aki szed fogamzásgátlót, nem fél attól, hogy hirtelen el fog hízni, vagy egyéb problémája lesz?

Figyelt kérdés
...mondjuk hormoni...
2010. jún. 8. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is akkor szoktam le a dohányzásról,amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni. 3-4 kilót hízhattam,ami szerintem nem sok,de mivel előtte is határeset voltam, ezért most inkább elkezdtem sportolni, nehogy átesek a ló túloldalára. Más bajom nem lett a gyógyszertől, viszont pozitívum,hogy a mellem is nőtt egy számmal és ennek nagyon örülök!
2010. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem is sokat nőtt a mellem a gyógyszertől! erre számítottam a legkevésbé. olyan 4 kilót híztam, de nem a gyógyszertől, hanem hogy rengeteget eszem... stresszes időszak van, ilyenkor nasizni szoktam:)


egyébként rövidebb lett a vérzésem, végre tudom, mikor jön meg, kevésbé fáj, sokkal kevesebb pattanásom van, biztonságban érzem magam, és ugyebár a mellnövekedés...

2010. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem félek, tökéletesen megfelel nekem a gyógyszer amit szedek. Semmilyen negatív mellékhatás nem jött, nem fáj semmim, nem híztam egy dekát se.

Viszont percre pontos a ciklusom, nem görcsöl a hasam, egy kosárral nagyobbak a melleim, és a védelem is 99,9%os helyes szedés mellett.

2010. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ilyen sok a pozitív vélemény/tapasztalat....így ,már én is kevésbé kezdek félni
2010. jún. 9. 12:00
 15/15 anonim válasza:

Én 6 éve szedem, de nálam semmilyen "mellékhatása" nincs :(

Úgy értve, hogy a cicim sem nőtt tőle ...

Amúgy csak dicsérni tudom, "kényelmessé" tette az életem.

2010. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!