Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan nő, aki fogamzásgátl...

Van olyan nő, aki fogamzásgátlót szed és nincs gombás problémája? Vagy ki tudott belőle sikeresen gyógyulni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:53
 1/8 anonim válasza:
Igen van, én több, mint 2éve szedek fogamzásgátlót, semmi bajom tőle.
2010. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és micsudit? ilyen irrigálást meg hasonlót végzel?
2010. aug. 16. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
én 3.5 éve szedek, és semmi bajom..
2010. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hajlam kérdése is. Vkinek nincs semmi baja tőle, más meg állandó fertőzéssel szenved. Próbálj meg másik gyógyszert, ha az sem segít, akkor keress más fogamzásgátló eszközt.
2010. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évig szedtem.Nem ismerem a gombás fertőzést-hála égnek.
2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:21-es.De gondolom megszakitással,szedted olyan sokáig?.
2010. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korábban 5 évig szedtem, most 2 éve, semmi bajom. Az irrigálás inkább árt, mint használ, a dokik tiltják.

Nekem 1-szer volt gombám, pont a gyógyszerszünetben, és antibiotikumtól alakult ki.


A táplálkozás sokat segít vagy ront, a sok cukor, penészes sajtok, élesztő rontanak a helyzeten.

2010. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem megszakitással, egyfolytában...

A doki utólag mondta,h nem kellett volna ennyi ideig, ki tudja mit okoz a későbbiekben.

Viszont tény, h nekem nem okozott hála égnek semmi gondot, még az oly gyakori gombásodás is elkerült(koppkopp..).Ha még egyszer kezdeném, nem szednék semmilyen hormonális készitményt.

2010. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!