Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aki szed fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Az aki szed fogamzásgátlót, nem fél attól, hogy hirtelen el fog hízni, vagy egyéb problémája lesz?

Figyelt kérdés
...mondjuk hormoni...
2010. jún. 8. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem, nem tartok tőle.


fogamzásgátlótól nem tudsz hízni. attól hízhatsz, hogy a gyógyszer elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy. ezért nincsen peteérésed sem. és mivel terhesen a szervezett több tápanyagot igényel, ezért esznek sokan többet, ezért híznak. tehát nem a gyógyszertől.


hormonproblémák... ez előfordulhat. de nekem fontosabb a gyógyszer nyújtotta biztonság, és élvezet jelenleg. olyan nagy hormongondokat meg nem szokott okozni, legalábbis ritka. én nem ismerek olyan embert.

2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem. jó orvos írta fel és rendszeresen vizsgálnak. emellett értem a működés elvét és tudom, h mi mit csinál.
2010. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szedtem és nem hiztam el.ez is csak egy kifogás hogy ki miért eszik vagy mitől hizik,rá lehet fogni a gyógyszerre.
2010. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem tartottam tőle és nem is híztam el és problémámse lett
2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem az egyik bnőm és a nővérem is meghízott tőle...és ezt végülis megmagyarázza az első kommentelő válasza
2010. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De lehet tőle hízni! egy nagyon vékony, ha tetszik, kórosan sovány osztálytársamnak annak idején azért kellett elkezdenie 16 évesen fogamzásgátlót szednie, hogy attól hízzon. Az orvos írta fel neki, ezen okból.
2010. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

8 évig szedtem és egy dekát sem híztam


és semmi bajom tőle


32L

2010. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló! a jól megválasztott, személyre szabottan kiadott gyógyszertől nem hízol. neki pont ezért adtak ilyet, mert ez a mellékhatás(!!!!) volt várható.
2010. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sokakon látszik amint elkezdik szedni, az, hogy meghíznak...elég hirtelen, néhány hónapon belül. nem értek a fogamzásgátlóhoz,én nem szedek, nincs rá még egyelőre szükségem. Azt tudom, hogy ismerőseim között sokaknak kevesebb a menstruációja, és nagyon sokan elhíztak.
2010. jún. 8. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:
én tartottam tőle. 10 kilót híztam is. de ez nem csak attól lehet, hanem h még a cigarettáról is leszoktam ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert. de azóta váltottam és talán most már csak fogyok :)
2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!