Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem szeretnék fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szeretnék fogamzásgátlót használni, a párom azonban nem szereti a gumit. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszert szeretne használni, vagy rábeszélni a fogamzásgátló tablettára, de nem akar normálisan gumit használni.

Ez máshol is így van?

Hány évesen érdemes a tablettát elkezdeni?



2018. febr. 8. 17:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szia,

Elkezdtem tablettázni végülis, túlságosan akartam ezt a kapcsolatot ennek ellenére is.

Szerencsém volt, nincs semmi bajom tőle egyelőre.

Azóta megbánta mikor felolvastam a tájékoztatót mennyi problémám lehetne belőle, egyszer sírt is miatta hogy azt se tudta ez mi igazán, nem gondolta át.

Szerintem az ilyen férfiaknak kéne egy hosszú biológia óra a hatásokról, meg hogy mit is csinál a tabi.

Azért akarják ránk tuszkolni mert csak sejtésünk van róla.

2018. ápr. 16. 17:58
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez a legnagyobb probléma, hogy nem látják át, hogy milyen mellékhatásokkal jelentkezhet ez... :/ Vagyis, nem az elkezdése, hanem az abbahagyása lesz rossz... :)
2018. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Elkezdtem tablettázni végülis, túlságosan akartam ezt a kapcsolatot ennek ellenére is. "


Sajnálom, hogy feladtad magad a pasi kedvéért, aki nem törődik az egészségeddel. Azt ugye tudod, hogy férfiak jönnek-mennék, de egészséged csak egy van? Ettől függetlenül kívánom, hogy épségben megúszd a tabit! Attól még, hogy most nincs bajod tőle, később még simán lehet, vagy ahogy az előző is írta, az abbahagyása után is (van sajnos erre példa az ismeretségi körömből).


"egyszer sírt is miatta hogy azt se tudta ez mi igazán, nem gondolta át"


Az a baj, hogy ha belementél volna a megszakításba, és teherbe estél volna, akkor egy abortusz ugyanúgy veszélyeztette volna az egészséged, így nem csak a tabletta miatti mellékhatások miatt volt rohadt felelőtlen..


"Azért akarják ránk tuszkolni mert csak sejtésünk van róla."

Épp ezért kell nekünk nőknek, felelősséggel gondolkozni, mert mi visszük vásárra a bőrünket. Ezért mondom, hogy sose add fel az elveid egy férfi miatt, főleg nem egy ilyen témában. Nem ettől függ, hogy igazán szereted-e. Persze, te még nagyon fiatal (és naiv) vagy, így érthető a viselkedésed, de később belátod majd, hogy igazunk volt!

2018. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Mint írtam, az én kapcsolatom is tönkrement, már nem vagyok vele együtt. Hidd el, csak megjátszotta azt, hogy "sírt". Nem érdekli, hogy ekkora áldozatot hoztál érte. Utólag beláttam, hogy mennyire naiv voltam, pedig én már valamennyivel idősebb vagyok. Ezt nekem egy férfi ismerősöm mondta a saját szájával, hogy sose hagyjam, hogy egy férfi irányítson, kizárólag a szüleimre hallgassak, mert ők akarnak jót. Nagyon igaza volt!
2018. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!