Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem szeretnék fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szeretnék fogamzásgátlót használni, a párom azonban nem szereti a gumit. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszert szeretne használni, vagy rábeszélni a fogamzásgátló tablettára, de nem akar normálisan gumit használni.

Ez máshol is így van?

Hány évesen érdemes a tablettát elkezdeni?



2018. febr. 8. 17:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

A megszakítás spermiciddel szerintem vállalható, külön-külön nyilván nem.

Tablettánál a baj az, hogy felborítja a hormonháztartást, bár ezt mindenkinek máshogy reagálja le a szervezete, valakinél nem okoz semmit, valakinél meg kijön a csökkenő libidó, hízás, vagy bármi egyéb.

Gumival meg ha nem megy, nem fog menni, hiába írják itt egyesek, hogy húzzon gumit, de azzal egyszerűen nem olyan az érzés, vagy pont a súrlódás ami az ingert adná, azt nagyban letompítja.

2018. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Sajnos, oly annyira ráalapozik a szexre nála a kapcsolat, hogy nehezen enged, szerintem előbb hagy el, mint hogy figyeljen az igényeimre. Én pedig nagyon szeretem őt.

De volt egy exe akivel ehhez szokott hozzá, aztán most nehezen vesz vissza.


Volt másnál is ilyen vita? Mi lett a vége?

2018. febr. 8. 19:59
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, ha ekkora barom. Amúgy meg minek akarsz vele lenni, a leírásod alapján nem is szeret, csak ki akar használni.

Ne hagyd el a gumit. Beteg leszel vagy terhes, esetleg "megúszod" némi hormonális kényelmetlenséggel... most komolyan megéri egy olyan csávó, aki inkább elhagy, ha nem engeded, hogy csak úgy beléd élvezzen? Gondold végig.

2018. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#12: ha ezek szerint fontosabb neki a szex, mint te, és emiatt képes lenne otthagyni, akkor miért is vagy vele tulajdonképpen?
2018. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja vagytok együtt, akkor még nem lehet a szerelem (részedről, mert ő biztos csak a szex miatt van veled), hogy az egészségedet kockáztasd miatta!
2018. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy hónap kapcsolat után már probléma neki gumit húzni? Hát kislány, komolyan gondolkozz el ezen! Nehoogy belemenj a megszakításba!
2018. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne érts félre engem, de úgy érzem, téged ez a fiú teljesen kihasznál. A felelősség áthárul rád. A gyógyszer esetleges mellékhatásai téged érintenek. Te érdeked, hogy megvegyed a tablettákat, ha ad bele pénzt, ha nem. Gumióvszer is pénzbe kerül. A megszakításos (most komolyan kérdem: ez egy valódi fogamzásgátló módszer????) pedig vicc - főleg ahogy tálalta.


Most ideje lenne a sarkadra állnod, mert különben 1-2 hónapon belül akár egy olyan kérdést is olvashatunk tőled, hogy "Terhes vagyok a barátomtól, a szüleimnek félek elmondani, mit tegyek?"


Mennyi idős vagy?


A megszakításos módszert tessék kiverni a kis buksikákból! Ha az excsaja hagyta ezt, akkor menjen szépen vissza hozzá ki-be huzigálni.


1 hónap után még szép, hogy gumióvszerrel kell védekezni. Egy ilyen friss kapcsolat pedig nem éri meg, hogy fogamzásgátlóval tönkretedd a szervezetedet.


A kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatban a védekezés témaköre nem erőltetésen alapul.

2018. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a tabletta ellen, magam is szedem, de hogy ilyen ember kedvéért eszembe nem jutna, az biztos.


"Sajnos, oly annyira ráalapozik a szexre nála a kapcsolat, hogy nehezen enged, szerintem előbb hagy el, mint hogy figyeljen az igényeimre. Én pedig nagyon szeretem őt. "


Ha előbb hagy el, akkor ennyit is ér az egész. Jobban jársz vele, ha keresel olyat, aki rád is figyel, nem csak az a fontos neki, hogy neki jó legyen.

A megszakítás nem megfelelő védekezés. Egészen biztos lehetsz benne, hogy ha teherbe esnél, olyan gyorsan tűnne el, amilyen gyorsan csak lehet.

2018. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18 vagyok, párom 20, még vitatjuk a témát, nem engedek. Legközelebb holnap találkozunk, akkor rendesen megbeszéljük.


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2018. febr. 9. 19:54
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben voltam. A párom nem akarta felhúzni az óvszert, unszolt, hogy menjek el a nőgyógyászhoz és szedjek fogamzásgátlót. De én még nem akarok fogamzásgátlót szedni, főleg úgy, hogy távkapcsolat. Volt, mikor annyira izgultam, hogy elmentem az orvoshoz eseményutánit iratni, de a páromnak nem mondtam el.

Pár hete nem vagyunk együtt, és remélem, hogy végre egy értelmes párt találok magamnak. Rengeteget izgultam emiatt, nem kívánom azt senkinek sem. A kapcsolat végén pedig már nem is kívántam vele a szexet.

Valószínűleg rád is ez vár, ha ezt fogod vele csinálni. Egy idő után a nő nem fogja kívánni, a kapcsolat pedig tönkre megy.

2018. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!