Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, milyen fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés

Bevált(?)

Nem híztatok tőlle(?)

Nem csinált hormonzavart(?)

Valóban nem estetek teherbe(?)

Nem volt rosszullét tőlle(?)

Szeretnek szedni enis de nem tudom milyet. Tudom az orvos irja fel. De kicsit nem tetszik h valaki hizik tolle stb stb...a hormonmemtesek meg full dragak


2017. szept. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Amíg nem kezded el szedni,addig nem fog kiderülni úgysem,hogy neked beválik-e vagy sem.

*tőle

2017. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Nőgyógyász fogja eldönteni milyet szedhetsz.

Én Rezia-t szedek. Nem híztam nem lettem tőle terhes.

Viszont hüvelyszárazságot okoz és csökkent a libidom

A heti 4-5 alkalom helyett elég nekem a havi 2 mert nem kívánom

Szedtem mát több félét De mindnél ez volt.

2017. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre úgymond "nem vehetsz mérget" ugyanis nem mindenkinek válhat be ugyanaz :) én mondjuk Maitalon-t szedek semmi gond szerencsére de nembiztos hogy mindenkinek jó lenne :).Ahhoz hogy ne hízzál alacsony hormontartalmú kell (nyilván drágább kb 3500 egy levél de ez meg nem veszes :)) de viszont ha fiatalabb vagy nem szedhetsz annyira alacsony hormontartalmút mert nem jó sem a csontoknak sem a szervezetnek :)
2017. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jangee fogamzásgátlót szedek 10 hónapja.

Bevált.

Egy dekát sem híztam tőle, nem csinált hormonzavart sem.

Nem estem teherbe mert előírás szerint szedem.

Első hónapban hányingerem és borzasztó mellfeszülésem volt tőle és kb a 13.szemig barna folyásom de a második levéltől minden megszűnt. Azóta semmi bajom.

Az orvos remélhetőleg vizsgálat után fogja felírni neked a legmegfelelőbbet. Mindenkinek más válik be.

22N

2017. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jangeet szedek április óta. Semmi bajom nincs, első három hónapban sem volt, hízni se híztam. Pár hónapig a 10. szem körül feszült a mellem, de már ez is elmúlt. Annyi, hogy én egyáltalán nem görcsöltem előtte, most picit fáj ha megvan, de teljesen elhanyagolható fájdalom :)

19L

2017. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lindynettét szedek :) Tegnap kezdtem el szedni szóval még nem tudom hogy fog rám hatni ! Barátnőm ugyan ezt szedi 2 éve, de csak a mellei nőttek
2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!