Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Szűz lánynak milyet ajánlanátok? Tapaszról és bőr alá beültethető kapszuláról mi a véleményetek? Milyen ár kategóriába vannak ezek és a többi fogamzásgátló?
2017. jan. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Jangee-t szedek. Szűzként kezdtem el. 6700 Ft.

Nincs semmi mellékhatása. De úgyis az orvos mondja meg hogy melyiket írja fel neked.

2017. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Dienille-t szedtem, de szerencsére már abbahagytam.

Sosem szednék semmilyet újra.

2017. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Úgysem azt kapod amit mi javaslunk drága,szóval tök mindegy milyeneket írunk!! Elmégy orvoshoz és majd a neked megfelelőt fogja kiírni. Nem pedig az lesz,hogy odamész jaj nekem ezt javasolták gyakorin ezt kérem...

Az orvos kiröhög!!!

2017. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi ezt én is tudtam, de attól még érdekelhet hogy másnak mi vált be, de ha csak ilyesmit tudsz mondani akkor légyszíves ne válaszolj.
2017. jan. 26. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nuvaring. Korábban Belara és Diane 35 volt, mindkettőtől pattanásos lettem. Gyűrűvel semmi bajom és bevált!
2017. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mistral-t szedek 3 honapja. Szuzkent nem szedtem, szoval erre a reszere nem tudok valszolni, mondjuk az a hatas/mellekhatas szempontbol semmit nem befolyasol, hogy epsegben van-e az a kis hartya... Nincs vele semmi problemam. A melleim nottek tole egy kosarmeretet eddig, ezen kivul semmi, csak mivel antiandrogen, nem vagyok olyan szoros, pattanasos, mint elotte es nem szenvedek a menzesszel, mint aki eppen szulni keszul.
2017. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt, bocsi, hogy a hüvelygyűrű 3 hónapra 10-11ezer. A tablettáknál a Diane-t 5-6ezer körül váltottam ki, a Belarát 7-8ezer között.
2017. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
symiciat szedek, elotte nuvaringet hasznaltam de neke ma gyogyszer jobban tetszik,
2017. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!