Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, akik fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik fogamzásgátlót szedtek! Elmegy bennetek a párotok?

Figyelt kérdés
Vagy megszakítást is alkalmaztok? Én most fogok elkezdeni gyógyszert szedni és habár tudom, hogy hat a gyógyszer, mégis parázok néha,hogy mi van, ha mégse? (Idővel ez úgyis elmúlik majd.) kíváncsi vagyok, hogy ki hogy van ezzel. Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2015. febr. 8. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha amugy se hagynad, hogy benned menjen el, minek szednel gyogyszert?


A fogamzasgatlo arra van kitalalva, hogy ne legyel terhes akkor se, ha vem vedekeztek ovszerrel vagy mas modon.

2015. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
az előző párommal voltam még amikor elkezdtem szedni a tabit. 1 évig általában mindig elment bennem és jó érzés. nem volt semmi probléma. a mostani barátom még "nem mer" bennem elmenni,mert eddig csak gumit használt... de majd mdgszokja a gondolatot. 18/L
2015. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Éppen azért szedek fogamzásgátlót, hogy bennem menjen el, meg én ebben jobban bízom, mint az óvszerben.

Ha az ember rendszeresen és normálisan szedi a gyógyszert, akkor nincs mitől tartania.


Mikor elkezded szedni, várj egy hónapot, mielőtt elmenne benned a barátod, kb, ennyi idő alatt alakul ki a teljes védettség, addig használjatok kiegészítő védekezésként óvszert. Szedd rendszeresen, mindig ugyanabban az időpontban, tartsd be a betegtájékoztatóban olvasottakat, és akkor minden rendben lesz.

2015. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

6 év alatt amíg szedtem,úgy szoktuk meg az akkori párommal, hogy nem megy el bennem,csak nagyon ritkán. Nem azért,mert bajunk volt vele,csak inkább máshova élvezett :)


Kérdező: ha rendesen szeded nem kell parázni. Ne legyenek szélsőségek(pl naponta ne élvezzen beléd 5x az első hónapban)

2015. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Pont ez a lényege,hogy ne legyél terhes.


Persze,hogy elmegy bennem a párom.

Én pl. azért kezdtem el szedni fog.gátlót,mert 1x az első párommal kiszakadt az óvszer..és csak utólag vettük észre. Utána esemény utánit kellett bevennem-ami engem nagyon megviselt: felborította a ciklusom, fájdalmaim voltak stb.

(Ilyen szempontból én egyet értek az 3. válaszolóval,hogy az óvszer rosszabb.)


Akkor azt mondtam,kösz,soha többé. Elkezdtem szedni fog.gátlót. Én is 1hónapot vártam, utána teljes mértékben mindig elment bennem.

Ne félj,ez erre lett kitalálva!


20/L

2015. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! :)
2015. febr. 8. 19:45
 7/7 maci 1 ***** válasza:
10%
elmegy ha de meg hogy es vissza is jon
2016. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!