Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzasgatlot szedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzasgatlot szedtek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnek elkezdeni szedni fogamzasgatlot. De annyi fele van, kivancsi vagyok a tapasztalatokra.

Arra lennek kivancsi, ki milyen markaju/nevu f.g-t szed, és milyen hatasai vannak, volt e az elején vagy kozben kesobb mellekhatasa, elhizas, stb...

Nagyon koszonom! :)



2016. jún. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Nuvaring hüvelygyűrűt használok, ugyanolyan a hatása mint a tablettának csak nem befolyásolja az emésztés (hányás, hasmenés és két fajta antibiotikum) mert helyben szívódik fel és nem kell naponta beszedni. Igaz drágább azért, mert 11-12ezer körül van patikától függően a 3 havi adag, a tabletta 7ezer körül volt.

Hányinger volt az elején a gondom csak.

Előtte tablettát szedtem (két félét) de sajnos nekem a mellékhatása a pattanásosság és hüvelyszárazság volt folyamatosan.

2016. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A fogamzásgátló fajtáját majd úgy is a nőgyógyász fogja vizsgálat után felìrni.Én Milligestet szedek már több éve,soha semmi problémám nem volt vele.Nem is hìztam meg tőle.Sőt,inkább több jótékony hatása van.
2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én januárban kezdtem el Mistralt szedni. Szerencsére semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam. A 2. levél végén volt egy kis pecsételőm, de ez az első 3 hónapban természetes.


24/N

2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Depo Proverát használtam sokan panaszkodnak rá de nekem bevált ez injekció és 3 havi adag 2500 ft körül van. Nekem az első hónapban 3 hétig menstruáltam és totál ideg voltam de a doki megnyugtatott hogy ez rendben van aztán elmúlt teljesen 1,5 évig szedtem és egyáltalán nem menstruáltam aminek örültem is. Azt mondják fiataloknak nem ajánlják én 18 évesen kaptam az elsőt. Az utolsó adag lejárta után még nem volt meg egy hónapig aztán megint beállt rendesen a mensim. Azt is hallottam hogy utána nem lehet teherbe esni fél évvel a gyógyszer lerakása után terhes lettem egy kiszakadt óvszernek köszönhetően szóval szerintem ezt is ki kell próbálni vélemény alkotás előtt.

Nekem semmi problémám nem volt vele és kifejezetten szerettem is.

2016. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!