Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok, akik hajlamosak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik hajlamosak a hízásra és fogamzásgátlót szedtek. Híztatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit? És ha nem akkor milyen gyógyszert szedtek? Lassan elszeretnék majd menni nőgyógyászhoz fogamzásgátlót íratni, csak sajnos nagyon gyorsan feltudnak rám jönni a kilók, és félek :/
2014. jún. 14. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak te fogod tudni kitapasztalni, van, aki vagy 3-at kipróbál, mire az egyik beválik. Én Yasminellet szedtem egy évig, és 5-6 kg jött fel, ami most szépen vándorol lefelé könnyű mozgással. Más mellékhatásom nem volt. Tedd fel minden kérdésed az orvosnak, és kérj vérvételt (ha véletlenül nem küld magától), mert rosszabb mellékhatások is felléphetnek a hízáson kívül egyébként.
2014. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is abszolút hajlamos vagyok a hízásra, de rám abszolút nem jött felesleg, sőt!:) Belarát szedek egyébként. Persze ez tényleg mindenkinek más. Ha hízol, vagy valami más negatív mellékhatás alakul ki, akkor elmész, és íratsz másikat, ennyi. Emiatt ne félj a gyógyszertől szerintem. Figyelj oda kicsit jobban a kajára, és ennyi!:)
2014. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!