Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhesség? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek (jangee 0,03mg) 2 éve. Mindig vasárnap este és hétfő délután szokott megjönni a menzeszem. De most szombat délután megjött, ami nálam nagyon szokatlan, mert 2 éve normálisan jött meg,nem sietett és nem késett. Nem olyan volt, mint a normális vérzésem,3 nap alatt lezajlott és nagyon kevés mennyiségű volt.

Egy hete folyamatosan reggelente hányingerrel kelek, émelygek,de ez délután is előfordul, miután felkelek, ugyanis nem telik el olyan nap, hogy ne aludjak el délután..ami szintén nem vall rám. Tegnap reggel megkivantam egy kaját..mire megcsináltam ránéztem és majdnem elhanytam magam :D egyfolytában ez a meg fog jönni érzésem van,úgy görcsöl a hasam..ezek lehetnek a terhesség tünetei? Ugyanis már gyógyszert is kellett váltani, mert az előzőt megszokta a szervezetem.

Jövőhétre kaptam időpontot nőgyógyászhoz.



2017. aug. 3. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Előfordulhat.

Szomszéd ugyanezt a fogamzásgátló tablettát szedte éveken keresztül soha nem hagyott ki 1 szemet se

Iker lányokat szült.

Van hogy bizonyos időn túl hozzá szokik a szervezet és nem hat már.

Szerintem holnap reggeli első pisiből csinákj egy Terhességi tesztet mert nagyon gyanús.

2017. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mindjárt megjön érzés természetes a korai szakaszban

Ha gyógyszert váltasz ugyanúgy kéne eljárnod mintha most szednéd először tehát első hónapban kell a kiegészítő védekezés

2017. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is normálisan szedem, soha nem hagytam ki:) mindenkepp csinálok tesztet:)

17.39 már nem most váltottam gyógyszert, hanem 2 éve. De akkor is azt mondta a doki, hogy nem kell kiegészítő védekezés, ugyanúgy szedjem, mint addig az előzőt.:)

2017. aug. 3. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom hallottad mar hogy nincs tokeletes vedekezesi mod. Nem viccbol mondjak. Egyik sem 100%-ban hatasos. Ha szexelsz lehet terhes is.
2017. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%

Nagyon gyanús,hogy terhességről van szó!Reggel tesztelj.

Majd írj mi lett!

2017. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a gyógyszert szedem és 2 hónapja ilyen tüneteim voltak mint neked. Én is írtam ki kérdést mert teljesen bepánikoltam, de nem voltam terhes. Csinálj azért egy tesztet, akkor megnyugszol :)
2017. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát, elég gyanús. És ha kiderül, hogy baba van a dolog mögött, mit fogsz szólni?
2017. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Negatív lett a teszt, de a tünetek meg vannak..legbiztosabb a csütörtöki nőgyógyász lesz :)

Ha baba, akkor megbeszélem a párommal, hogy mi legyen, ami szerintem elég nyilvánvaló.. meg fogjuk tartani és fel fogjuk nevelni :)

2017. aug. 6. 23:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos itt a Gyakorin nem nyilvànvaló... Én viszont nagyon örülök! Akàr ìgy, akàr úgy, minden jót nektek! ;-)
2017. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!