Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri regol mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri regol mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sok olyat hallottam a Tri regol fogamzásgátlóról hogy nem véd annyira, mint kéne. Én ezt szedek és most elkezdtem félni, mert nem kéne még nekünk gyerek. Véleményeket írnátok? (negatív kommentet nem kérek) Előre is köszi
2016. dec. 1. 15:22
 1/2 icu75 ***** válasza:
100%
Én ezt szedtem 14évig anno (igaz már 10éve nem azt használok hanem más módszert) nem volt se köztivérzésem,se más probléma. Nekem jól bevált akkor.
2016. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 évig szedtem: jól bevált.9 év után ráunt a szervezetem és közti véreztem tőle, ekkor lecseréltük. De terhes sosem lettem mellette.
2016. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!