Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem a fogamzásgátlót. és ma engedtem meg először, hogy a párom elmenjen bennem. Ma van az első termékeny napom.Tudom véd a gyógyszer mert az a dolga,de mégis félek, mert ugye ez sem 100%...Minden nap nagyjából egy időben veszem be. (max 3 óra különbséggel)nem voltam beteg, és nem szedek más gyógyszert sem ...A beszólogatók kerüljenek... A segítséget köszönöm :)
2016. aug. 21. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, nem lesz baj !:)
2016. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elején természetes, hogy parázol, de rájössz majd, hogy véd a tabletta és ez el fog múlni, ne aggódj! ;)


23N

2016. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló mellett nincs termékeny nap, se ovu, se semmi, mert teljesen ki van kapcsolva a ciklusod. A hormonszintedet alacsonyan tartja, a peteérést így gátolja és még a méhnyálkahártya is elvékonyodik, sőt még a hüvely pH-ja is kellemetlen a spermának. Több védelmi vonal van :)


Ha megnyugtat, minden szünetben mielőtt a következő levelet elkezded tesztelj egyet, én 4 alkalomig csináltam és utána elhagytam ezt.

2016. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csodalom,, hogy felsz, hiszen azt sem tudod hogyan mukodik az a szer, amit mindennap beviszel a testedbe. Ennek nezz utana es akkor meg fogod erteni, meg olyan butadagokat sem fogsz irkalni hogy termekeny nap tabletta mellett. Ha tudod normalisan szedni (ez konnyunek tunik, de legtobb non megis kifog es utana jon a tabletta szidasa, holott 99% hogy ok a hibasak mert ezt szedett mellette, meg amazt, elfelejtette meg tarsai), akkor nem tudsz teherbe esni.
2016. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy akkor lett volna az első termékeny napom. Tudom hogy hat a szervezetemre, mert mindent elolvastam, de na én ilyen parázós vagyok.

Köszönöm szépen a segítséget :)

2016. aug. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!