Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítás mellett teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítás mellett teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Mindig megszakítással védekeztünk. Most a peteérés környékén együtt voltunk, de nem ment el bennem. A menstruációm 3 napja késik és rengeteg folyásom van. Lehet, hogy terhesség miatt?

2016. nov. 13. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A megszakitasos sex nem védekezési forma...csinálnék egy tesztet a helyedben és elkezdeném vasarolni a babakelengyét.
2016. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ennyire könnyen egy kis előváladéktól teherbe eshettem.
2016. nov. 13. 14:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szex Nem Védekezés. Szóval Igen lehetsz Terhes. Főleg hogy peteéréskor is együtt voltatok.. Ráadásul késik a menzid 3 napja... Csinálj egy terhességi tesztet..
2016. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 RRR ***** válasza:
100%
hát ha nem hiszed,akkor biztos nem .....
2016. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ugye nincs sok esély rá?
2016. nov. 13. 14:43
 6/22 RRR ***** válasza:
100%
50%
2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Évek óta működött.
2016. nov. 13. 14:45
 8/22 RRR ***** válasza:
100%
a közúti-légi stb balesetek se direkt vannak,,,,ott is évekig ok minden
2016. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, kockázatos. de tényleg nem jutott belém sperma mert még khm kézzel segítettem rá utána. Ezért nem is aggódtam. Általában mindig hamarabb jön meg, és most feltűnt,hogy 3 napja késik.
2016. nov. 13. 14:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hit kérdése.

Persze, aminek a valószínűsége kicsi, azt az emberek hajlamosak fél vállról kezelni, mondván, velük ez úgysem történhet meg.

Minden egyes megszakítással végrehajtot aktusnál van egy roppant kis esélye a teherbe esésnek. Olyan bőven 1% alatti. Ami szerintem így is felelőtlenség, ha valakinek baj lenne egy hirtelen becsusszant gyerek, de oké, fogadjuk el, hogy önmagában ez nagyon kicsi. De sokszor nagyon kicsi az már számottevő tud lenni. Éveken keresztül kísértettétek a sorsot azzal a alig 1%-kal, hát most nem volt szerencsétek.

2016. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!